Žirafa.cz

Být nezaměstnaný potká během života mnoho z nás. Nemusí to znamenat žádné selhání, ale příležitost k nalezení nové práce, ve které budete spokojeni a lépe oceněni, než v té předchozí. Hledání zaměstnání je někdy během na dlouhou trať. Octnout se na Úřadu práce je pro hodně lidí potupou. Pokud vás to potká, ponořte se do procházení nabídek, zasílání životopisů, průvodních dopisů a věnujte tomu tolik času, jako byste strávili každý den v zaměstnání. Nespoléhejte se, že vám na Úřadu práce něco najdou sami, hledejte i na vlastní pěst. A určitě využijte možnosti využít služeb personální agentury.

Personální agentura Žirafa.cz
Personální agentura Žirafa.cz

Dobrá sebeprezentace je základ

Někdo má to štěstí, že nové místo najde okamžitě, jinému to trvá měsíce. Může to sice být o tom štěstí, ale velkou roli hraje sebeprezentace. Kromě vzdělání a zkušeností záleží a tom, jak napíšete průvodní dopis a jak vypadá váš životopis. Musíte totiž nejen zvládnout najít potencionálního zaměstnavatele, ale především umět zaujmout Pokud vás firmy neustále odmítají a vy nevíte proč, nebo se na trhu práce orientujete špatně, personální agentura s dobře zapamatovatelným názvem Žirafa vám může tuto cestu usnadnit. Její služby jsou dokonce zdarma!

Čím se personální agentura zabývá

Co je činností personální agentury? Zprostředkovává kontakt mezi zaměstnavatelem a potencionálním zaměstnancem, nachází lidem vyhovující nabídky, které odpovídají jejich profilu, a tak může proces nalezení nového zaměstnání uspíšit. Personální agentura Žirafa.cz je navíc inovativní, mladá společnost, se kterou je radost spolupracovat a nejde o nic složitého. Stačí vyplnit na internetových stránkách formulář, který se objeví po klinutí na tlačítko „Chci práci“, napsat průvodní dopis, přiložit vhodnou reprezentativní fotografii a odeslat. Díky tomu, že vše vyplníte podrobně a pravdivě, se vaše šance zvýší.

Žirafa.cz