Pánská stylová mikina Serge

Pohodlnou a samozřejmě i slušivou mikinu by měl mít v šatníku každý muž. Takový kousek se hodí pro chvíle, kdy nechcete řešit, co máte zrovna na sobě, ale přesto chcete vypadat dobře a cítit se pohodlně. Není nic lehčího, nežli k džínům obléci mikinu a vyrazit – do práce, do města, za kamarády na pivko nebo klidně na rande.

Pánská stylová mikina Serge mi okamžitě padla do oka. Proč? Především díky svému odstínu, který se na mužích příliš často nevidí. A právě tím je mi nejvíce sympatická! Potkat na ulici muže oblečeného do sytě žluté mikiny, nedá mi to a otočím se – a klidně dvakrát!

Nedělejte z toho vědu

Muži si myslí, že pánská móda je věda. Není. A víte co? Zkuste to s touhle mikinou a uvidíte, že stylové outfity vymyslíte jako mávnutím kouzelného proutku. Kromě zajímavého a na pohled přitažlivého odstínu hodnotím velmi kladně slim-fit střih, který krásně vytvaruje postavu. Opticky zúží pas a naopak zvýrazní ramena, díky čemuž bude muž působit mužněji a v očích žen tak přitažlivěji. A o to přece jde, ne?

mikina

Buďte vidět!

Nejen barva, díky které určitě budete vidět a v davu se tak rozhodně neztratíte či šikovný střih jsou přednostmi tohoto modelu. Pánská stylová mikina Serge mě oslovila i materiálem. Jedná se o kombinaci bavlny a polyesteru (v procentech konkrétně 65% a 35%) což oceníte i vy – mikina je velmi příjemná na dotek a ještě příjemnější na nošení. Součástí mikiny je kapuce, která by dle mého názoru neměla chybět – určitě není na škodu mít ji k dispozici, když začne pršet a vy si nechcete rozcuchat nastylizovaný účes!

Proč by se mi tahle mikina na muži líbila? Dala bych palec nahoru za odvahu obléknout si barvu, kterou u mužů často nevídáme. Chytře řešený střih by zvýraznil postavu a upoutal tak mou pozornost. Pokud by ji nechal napůl rozepnutou a rukávy vykasal na předloktí, působil by ležérním a zároveň uvolněným dojmem. A takoví muži jsou pastvou pro oko!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

SEOlaboratoř.cz

eKompetence.cz

StyleMag.cz