Successful business woman

Se stresem se setkáváme dnes a denně, a pokud nemáme dobrou práci, našemu zdraví a pohodě to nepřidá. Nedostatečné ohodnocení, dlouhé dojíždění, nepříjemný šéf. Proč s tím něco neudělat? Někdy se vyplatí vsadit na novou práci, i když nás to bude stát nějaké úsilí a odříkání. Výsledek se ale vyplatí. Nabídka práce je, ne každý ale ví, jak na to. Některé alternativy by bylo škoda nevyužít.

Personální agentura Žirafa.cz
Personální agentura Žirafa.cz

Hledání práce přes internet

Pokud přijdete o práci, registrujete se na Úřadu práce. Ten se vám snaží nějaké místo najít a po dobu evidence je za vás placeno zdravotní pojištění. Pokud ale zaměstnání zatím máte, jenom byste jej rádi vyměnili za lepší, musíte hledat jinak. A i během doby evidence na Úřadu práce se doporučuje nesedět s rukama v klíně, ale hledat aktivně sami. Mnoho variant je dnes maximálně pohodlných a nemusíte vůbec odcházet od svého počítače. Nabídka práce se dnes hledá především prostřednictvím internetu.

Kde všude můžete nabídku práce najít?

Nabídka práce je na vývěsce nebo internetových stránkách tohoto úřadu. Další variantou je internet a jeho inzerce spolu s pracovními portály s inzercí. Nebojte se rozesílat svůj životopis personalistům, oslovujte sami firmy s otázkou, zda by pro vás neměli volnou pracovní pozici. Buďte aktivní, a hledáním práce stravte denně tolik času, jako byste do práce opravdu chodili. Dejte do toho maximum, aby se výsledek dostavil co nejdříve.

Žirafa.cz vám může pomoci zdarma

Pokud na to nechcete být sami, zkuste i další možnost, a tou je personální agentura Žirafa, odkud také může přijít zajímavá nabídka práce. Její činností je hledat lidem práci a zaměstnavatelům zase zaměstnance. Za její služby nebudete muset nic platit, tak proč to nezkusit? Podstatné informace najdete na stránce www.zirafa.cz, kde můžete rovnou vyplnit formulář, přiložit životopis, odeslat a těšit se, že se na vás usměje štěstí a nějaká nová práce se objeví.

Předchozí článekSrdečně vás zveme na jedinečný galavečer profesionálního boxu
Další článekJak zajistit chutnou kávu do kanceláří?