Ať už sháníte nové vybavení na kolo, schopného manažera, který Vám zorganizuje narozeninovou oslavu nebo zahradníka, který Vám vytvoří vysněný exteriér, vždycky se Vám vyplatí zadat svou poptávku právě na systém ePoptávka. Jedná se totiž o největší a hlavně nejhojněji používaný poptávkový systém v České republice, na kterém na Vás čeká přes 230 tisíc dodavatelů z různých oborů a různých koutů republiky. Je tedy vysoká pravděpodobnost, že na Vaši poptávku někdo zareaguje a že získáte nabídku, která Vám bude maximálně vyhovovat.

ePoptávka

ePoptávka je pro zákazníky výbornou volbou hned z několika důvodů:

  • ePoptávka zajišťuje spojení zákazníků přímo s ověřenými dodavateli
  • Možnost úspory až desítek procent nákladů – měsíčně celkem přes 240 milionů korun
  • Zadání poptávky zcela zdarma pomocí online formuláře nebo bezplatné linky

Stačí si jen vybrat

Jakmile pomocí bezplatné linky nebo formuláře na stránkách zadáte poptávku, tak se dostane do rukou operátorů. Ti poptávku během několika hodin zkontrolují, případně upraví a následně rozešlou ověřeným dodavatelům, kteří vyhovují požadavkům dané poptávky. Dodavatelé, které Vaše poptávka zaujme, Vám odpoví a zašlou nabídku šitou na míru. Z těch budete moci vybrat tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat a která Vám bude připadat nejatraktivnější.

Začněte nabízet i Vy

Je jasné, že díky narůstajícímu počtu poptávek je potřeba zvýšit i množství dodavatelů, aby došlo ke zrealizování co nejvyššího počtu zakázek. Staňte se tedy dodavatelem spolupracujícím s www.epoptavka.cz. Získáte tak přístup k mnoha nejrůznějším poptávkám, které Vám budou v případě dostatečné relevantnosti zasílány přímo na email. Získáte tak šanci podílet se na spoustě zajímavých zakázek, ke kterým byste se jinak pravděpodobně nedostali.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

MetSo.cz

40plus.cz

PressExpress.cz