A protože je zima právě v plném proudu, je příjemné mít příležitost zachumlat se nejen do hřejivé dámské bundy a kabátu Lee Cooper, ale také do dámské mikiny Firetrap. Právě ona nabízí maximální pohodlí. A pokud si vyberete správný střih, rozhodně tím, že sáhnete po dámské mikině (pánové po pánské mikině SoulCal a děti po dětské mikině Everlast), neuděláte chybu.

Na zapínání, přes hlavu, s kapucí či bez kapuce – mikiny, které zahřejí

Když žena vyrazí do divadla, je fajn, když ze skříně může vytáhnout padnoucí šaty. Pokud vyrazí do divadla muž, musí mít v šatníku padnoucí oblek. Na hory, do práce nebo jen tak na procházku svou službu prokáže právě mikina. Mikiny na zapínání nebo ty přes hlavu, mikiny s velkou kapucí nebo bez kapuce – na tom vůbec nezáleží. Důležité je, že jsou hřejivé a že tvoří součást dámského oblečení na zimu, pánského zimního oblečení a dětského zimního oblečení.

Co nosit pod bundou či kabátem?

V mrazivém počasí by mikiny měly tvořit spodní vrstvu pod dámskými bundami a kabáty Lee Cooper, pánskými bundami a kabáty Karimor a dětskými bundami a kabáty Everlast. Pak už stačí obléknout pod mikinu dámské tričko, pánské tričko Pierre Cardin nebo dětské tričko.

S kvalitními ponožkami předejdete nachlazení

V zimě bychom měli pamatovat také na kvalitní ponožky. Ženy v tomto ohledu někdy dělají chybu, protože místo kvalitních hřejivých dámských ponožek Karimor volí tenké silonky. Potom není divu, že často nastydnou. Až budete nakupovat v e-shopu ustoutlet.cz, zaměřte se také na dětské teplákové soupravy Lonsdale, pánské kapsáče, pánské šortky Pierre Cardin, pánské vesty a pánskou obuv. Rozhodně neopomeňte navštívit kategorii výprodej pánského oblečení a obuvi. Nakoupíte tam parádní zboží se slevou.