Ani v zimě se nemusíte vzdát zajímavých módních kreací a barev. Možná už se nemůžete dočkat jara a podzim se zimou vám lezou na nervy, ale bylo by škoda nevyužít chladné období k nevšedním módním počinům. Kdy jindy se můžete zachumlat do hřejivých šál, čepic a rukavic, nosit slušivé vysoké kozačky i nižší kotníkové boty, které zdůrazní vaše štíhlé nohy… Ani bundy a kabáty nemusí být nuda. V zimě se navíc nemusíte stresovat nad každým „špíčkem“, jelikož oblečení může některé nedostatky skrýt. Navíc, bylo by škoda „prospat“ půlku roku. Lepší bude si i chladné počasí náležitě vychutnat.

Kvalitní a hřejivé věci jsou v zimě základ

Chladné počasí svádí k opakování nudných kombinací, které v setmělých ránech oblékáme stále dokola, vy se ale nenechte ukolébat a trochu se odvažte. Základem je, aby nám nebylo venku zima. I hřejivé věci mohou být krásné. Pořiďte si pořádný kabát, bundu, boty, zateplené legíny, nějakou tu sukni či šaty z hřejivějšího materiálu… Nesnažte se být „za hrdinku“ a mrznout v kouscích, které by raději měly zůstat ve skříni až do jara. Klidně si oblékněte výraznou čepici s bambulí na procházku se psem, a uvidíte, jak rozzáříte den sobě i všem, kdo vás budou potkávat. Kvalitní oblečení sice něco stojí, vydrží vám ale roky. Zkuste třeba značku Tommy Hilfiger či jinou klasiku, na kterou je spoleh.

Zimní móda
Zimní móda

Dejte vale fádním kombinacím a barvám

Ani zimní bunda nemusí být fádní. Dnes můžete vybírat z tolika barev… A donekonečna můžete outfity ozvláštňovat kruhovými i klasickými šálami, čepicemi, barety a rukavicemi. Není důvod v zimě zanevřít na pěkné dámské oblečení a barvy. Vsaďte na kvalitní a funkční věci, ve kterých vás nepřekvapí ani sněhová vánice, a hned se vám bude lépe ráno vstávat. Samozřejmě, jinou módu vyžaduje výlet do hor, a jinou zase cesta do kanceláře. Ale ani elegantní kabát nemusí být šedivý či černý. Proč by nemohl být červený, růžový nebo hořčicově žlutý?

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Onlinepraha.cz

 

 

 

 

 

 

Předchozí článekPořiďte pánům na Vánoce originální trička značky Diffenity
Další článekPřipravte se na Vánoce dopředu a splaťte půjčku ještě před svátky