Není to tak dávno, co jste sama plánovala vlastní svatbu a nyní Vám Vaše nejlepší kamarádka sdělila, že byla tentokrát ona požádána o ruku?

Originální svatební dar

Pravděpodobně budete chtít Vaší kamarádce pomoci s přípravami a být jí kdykoliv v čemkoliv nápomocná.  Možná Vás požádá o to, abyste s ní šla vybírat svatební šaty, nebo se Vás zeptá na pár osvědčených rad, kde zamluvit hudbu či kde si nechat uvázat kytku. Jako nejlepší kamarádka a s největší pravděpodobností také svědkyně byste však neměla zapomínat ani na výběr originálního svatebního daru. Pryč jsou doby, kdy novomanželé upřednostňovali dárkyv podobě vybavení do domácnosti. Naopak čím dál častěji se novomanželům přispívá na svatební cestu nějakou finanční částkou. Pokud však nechcete jít ve šlépějích ostatních pozvaných hostů, nechejte se inspirovat Firmou na zážitky a vyberte svatební dar, který udělá zaručenou radost.

Darujte univerzální dárkovou poukázku

Svatební dary od společnosti Allegria mile překvapí a ještě více učí takto významný den nezapomenutelným. Vybírat můžete z pestré škály wellness, gastronomických či adrenalinových zážitků. Svatebním darem od Firmy na zážitky vyjádříte, že přejete novomanželům to nejlepší do jejich nové etapy životem.  Pokud si netroufáte zvolit sama jeden zážitek, pak můžete nechat volbu na novomanželích. To totiž umožňují čím dál tím oblíbenější univerzální dárkové poukázky. Ke koupi je najdete zde www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy. Vouchery v různé cenové relaci nabídnout k prožití kromě zmíněných gurmánských zážitků a relaxačních pobytů také mimo jiné tandem z letadla, procházku s gepardem nebo let balónem.