Happytimes.cz své zákazníky miluje, a proto se pro ně snaží udělat maximum. Chce, aby byli všichni spokojeni – ať malí, či velcí. Díky k svým akcím na klíč, nafukovacím atrakcím a zorbing fotbalu se snaží zajistit program nejen svým zákazníkům, ale i jejich rodinám a přátelům. Vždy jim dokáže připravit vzrušující zábavné okamžiky.

Skvělá zábava pro malé i velké

Na své si přijdou nevázaní adrenalinoví nadšenci z řad mladistvých a dospěláků, kteří si mohou díky této agentuře užívat třeba fotbal v nafukovacích koulích.

Řadu klientů však tvoří ti nejmenší. Děti milují zábavné programy stejně, jako skákací hrad pro děti a další nafukovací atrakce.

Nechte mrňouse pořádně vyskákat, ať se unaví a dobře se jim spinká

Skákací hrad Praha patří vůbec mezi jednu z nejoblíbenějších atrakcí pro děti. Dětem se líbí zejména to, že v takovém skákacím hradu jich může dovádět hned několik najednou. A protože děti milují barvy, je pro ně i barevné prostředí skákacích hradů a nafukovacích atrakcí velmi zábavné, radostné a příjemně unavující.

Dětská narozeninová párty bez skákacího hradu? To už se dnes nenosí!

Pokud patříte mezi pořadatele poutí, dětských dnů nebo narozeninových oslav, máte jedinečnou příležitost zajistit si skákací hrad pronájem nebo nějaké jiné nafukovací atrakce pronájem. Spoustu hradů a nafukovacích atrakcí má v zásobě právě agentura happytimes.cz.

Nafukovací atrakce jsou bezpečné

Čas od času se vedou diskuse, zda jsou nafukovací atrakce včetně body zorbingu, tedy fotbalu v koulích, pro všechny účastníky bezpečné. Velmi záleží na tom, pro jakou zábavní reklamní agenturu se rozhodnete, čí služby využijete. Pokud upřednostníte takovou agenturu, jejíž zaměstnanci pečlivě dohlíží na bezproblémový chod atrakcí a jejich správné používání, jen málokdy dojde k úrazu.