Přečtěte si zajímavé informace, načerpejte inspiraci a rozšiřte si Váš obzor o další zajímavé informace z cestování po světě zábavy a dovolené.

Dovolená

Dovolená je čas vašeho zaslouženého odpočinku, čas který trávíte se svou rodinou nebo se svými přáteli. Nechte se inspirovat různými typy dovolených: pobytová dovolená zaručuje především lenošení na pláži, dobré jídlo, zábavu. Jiní dávají přednost aktivní dovolené a tak budou volit cestu za poznáním letecky, autobusem či lodí. U sportovní dovolené vás čekají silné zážitky a dobrá parta na vodě, na sjezdovce, na kole či při pěší turistice.

Zájezdy

Zájezdy pobytové, poznávací či letecké eurovíkendy. Chcete získat zájezd za dobrou cenu a ještě mít možnost velkého výběru? Nakupujte zájezdy dlouho dopředu a užijte si skvělé slevy First minute. Potřebujete vybrat dovolenou na poslední chvíli? Vybírejte zlevněné pobyty last minute.

Last minute

Zájezdy na poslední chvíli – pokud si svou dovolenou nemůžete naplánovat dopředu, využijte nabídek last minute.

Okružní plavby

Okružní plavby po Středomoří, plavby Karibikem, plavby ve všech koutech světa. Úžasná dovolená, která v sobě propojuje pobyt v luxusním hotelu a cestu za poznáním. Okružní plavby na moři je dovolenou v souladu s nejnovějšími trendy cestování.

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy obohacují cestovatele o konkrétní poznatky o navštívené zemi. Poznávací zájezdy vybírají tedy klienti, kteří milují poznávání cizí kultury, jejích obyvatel. Jiní cestují za krásami přírody a jedinečností přírodních parků, útvarů, fauny a flóry. ¨

Poznávací zájezdy autobusové nebo letecké jsou provázeny kvalifikovanými a zkušenými průvodci. Trasy jsou naplánovány tak, aby se maximálně využil čas a aby klienti poznali během své cesty to nejlepší z navštívené oblasti.

Eurovíkendy

Oblíbené víkendové cesty na zajímavá místa si rádi objednávají klienti, kteří milují cesty za kulturními, sportovním i či kulinářskými zážitky. Mezi nejnavštěvovanější místa tak zvané městské turistiky patří Paříž, Řím, Benátky, Londýn, Madrid. Nově se také nabízejí krátké víkendové zájezdy za koupáním do proslulých evropských letovisek jako Kréta, Ibiza, Mallorca či Costa Brava. Eurovíkendy letecky jsou vašimi cestami za pěknými zážitky.

Lyžařské zájezdy

Aktivní odpočinek na čerstvém horském vzduchu, krásné sportovní zážitky na perfektních sjezdovkách a ve snowparcích. Lyžařské zájezdy s vlastní dopravou či autobusem se nabízejí do všech známých alpských středisek. Kvalitní ubytování různých typů je možné doplnit o stravovací služby. Lyžování je krásná zimní dovolená s dávkou adrenalinu navíc.