Zajímáte se o češtinu a chtěli byste se naučit tento krásný jazyk? Připravujete se na pobyt
v České republice a chcete zvládnout základní komunikaci s místními? Nebo jednoduše hledáte možnost ovládnout další jazyk? Bez ohledu na Vaši motivaci je kurz češtiny pro cizince v naší jazykové škole PELICAN tou správnou volbou.

Připravte se na dobrodružství plné objevování, učení a rozvoje v našich kurzech, kde se Váš jazykový růst stává naší prioritou. Jsme tu, abychom Vás provedli prvními kroky na Vaší cestě k jistému a plynulému ovládnutí češtiny. Připojte se k naší komunitě a začněte s námi psát příběh svého jazykového úspěchu.

Proč se učit česky?

Znalost češtiny je v České republice klíčová a pomůže Vám otevřít mnoho dveří nejen v profesních životě, ale i při cestování a komunikaci s místními obyvateli. Se znalostí češtiny budete schopni lépe porozumět české kultuře a tradicím a prožívat autentičtější zážitky během pobytu v České republice, a integrace do Česka pro Vás tak bude snazší.

Jak vypadají naše kurzy češtiny?

Čeština pro cizince nabízí nejen tradiční prezenční výuku, ale také moderní a efektivní online program, který je přizpůsoben potřebám dnešní doby. Naši studenti mají možnost využívat širokou škálu vzdělávacích prostředků, které jim umožňují flexibilní a přizpůsobivou výuku.

Naši studenti mají přístup k široké škále vzdělávacích platforem obsahujících množství materiálů a cvičení, které slouží k samostudiu. Tyto platformy umožňují studentům flexibilně pracovat na svém jazykovém pokroku vlastním tempem a kdykoliv.

Veškeré lekce probíhají v přátelském a podporujícím prostředí, které Vám pomůže lépe se soustředit a rychleji se učit. Naše škola se nachází v centru Brna, kde si můžete výuku češtiny v klidu užít a do školy to ani nebudete mít daleko. Naši lektoři jsou zkušení a česky Vás naučí pořádně a zábavně zároveň.s

Naši studenti jsou připravováni na složení jazykových zkoušek na úrovních B1 a B2, které jsou uznávány jak v akademickém prostředí, tak i v pracovní sféře.

Jak se přihlásit?

Pokud jste se rozhodli zdokonalit své znalosti češtiny s naší školou, stačí navštívit naše webové stránky a vyplnit přihlášku na kurz odpovídající Vaší jazykové úrovni. Po vyplnění přihlášky obdržíte e-mail obsahující další informace o harmonogramu kurzu a další důležité podrobnosti.

Tak pojďme na to!

Zaujaly Vás kurzy češtiny pro cizince, ale něco Vám je nejasné? Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se výuky češtiny nebo byste chtěli získat další informace, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Jazyková škola PELICAN je tady pro Vás a pomůže Vám objevit kouzlo českého jazyka!

Předchozí článekCo jsou kanabinoidy a jak fungují?
Další článekMáte problémy se štěnicemi? Nemusíte se stydět požádat o pomoc!