Výstavní galerie

Výstavní galerie Praha poslouží hlavně milovníkům výstav. Kultura a umění vždy patřily neodlučně ke galerii Kodl, proto se v listopadu můžete těšit na aukční výstavu, která proběhne ve Velkém sále v Praze na Žofíně 29. 11. 2015 od 13:00 hodin.

Aukční, prodejní a výstavní galerie je založená na rodinné sběratelské tradici trvající déle než sto let. Vysoce efektivní a moderní způsob aukční výstavy uměleckých děl se zaměřuje na budování osvěty a podvědomí umělcova jména před širokou veřejností.

 Výstavní galerie připravila

Listopadová akce umožňuje nejen investorům a vášnivým sběratelům prožít neopakovatelný zážitek, možnost získat nové umělecké dílo do své sbírky, ale i laikům proniknout do zcela jiných dimenzí. Aukce bude zaměřená na českou výtvarnou scénu 19. a 20. století.

Výstavní galerie Praha rozevřela svou náruč a během listopadu vám umožní sdílet s ostatními své pocity. Vůbec nevadí, že se nevyznáte v poválečném umění a do teď jste o obrazech a jménech umělců neměli páru. Pro sběratele a investory to bude bezesporu jako chvilková dovolená v ráji.

Výstavní galerie pro muže i ženy

Nicméně i širokou veřejnost určitě zaujme dražba hyperrealistického obrazu od Theodora Pištěka, nejdražšího žijícího autora českých kořenů. Na tomto díle se mistr odklonil od oblíbené značky Porsche a zachytil slavné a unikátní vozidlo Enzo Ferrari. To bude zaručeně učiněná pastva pro oko především pro mužskou část, která zavítá do výstavní galerie na aukci. Jemnější pohlaví zase zaujme malba – Děti u domu od Josefa Čapka, jež bude nabídnuta za 3,5 milionu korun.

Výstavní galerie ve vás probudí skryté vášně

Pokud jste se doposud zajímali o obrazy jen okrajově, je docela možné, že výstavní galerie ve vás probudí vášně a aukční síň dravce. Třeba je ve vás po mnoho let ukrytý džin, který se díky výstavy mimoděk probudí a bude chtít ven ze svého vězení.

 

 

Výstavní síň
Výstavní síň

Galerie Kodl

Národní  7,Praha 1,110 00

tel: +420 251 512 728

e-mail: galerie@galeriekodl.cz

web:  www.galeriekodl.cz

Předchozí článekAdventní atmosféra v SIVEK HOTELS ubytování v čarokrásné předvánoční Praze
Další článekDia potraviny