Let vrtulníkem
Let vrtulníkem

Vždy jste si chtěli splnit podobný šílený nápad, jako třeba zúčastnit se adrenalinového letu vrtulníkem? Snili jste o tomto zážitku, který je naprosto unikátní? Moment, kdy vás uchvátí zcela jedinečný výhled na širé okolí, a to vše v kruhu vašich blízkých? Pak jste zde zcela správně!

Let vrtulníkem

Jedná se o zcela jedinečnou zkušenost, na kterou jen tak lehce nezapomenete, protože takové zážitky se vám jednoduše vryjí do paměti. Zažijete pořádnou injekci adrenalinu a pokocháte se zcela jedinečným výhledem, poletíte totiž natolik nízko, že rozeznáte veškeré detaily, a dokonce si užijete pohledu na překrásné hradní tvrze, vodní přehrady a mnoho dalšího. A vše z toho si budete moci užít během soukromého vyhlídkového letu, který strávíte jen se svou rodinou a blízkými.

A s jakou mašinou poletíme?

Zážitkový let absolvujete se spolehlivým a bezpečným vrtulníkem, jenž nese ikonický název Robison R44. Jedná se o devítimetrového amerického borce, jenž vám přinese zcela komfortní vyhlídkový let. Proletíte se šílenou rychlostí, která dosahuje až 202 kilometrů za hodinu. Budete s ním moci absolvovat 30, 60 a 90minutový let, výběr je jen na vás. Ale pamatujte, že čím delší a intenzivnější zážitek, tím déle si jej poté budete pamatovat.

Let vrtulníkem

A kde můžu tento adrenalinový let vrtulníkem zažít?

Je možné vyhledat nástupní místo, které vyhovuje především vám. Rozhodnout se lze podle délky dojezdu a okolí letiště, kde uvidíte místní unikátní architektonické památky a přírodní krásy. Uvidíte například nádhernou deltu naší nejdelší řeky, a to Vltavy. Nebo si snad chcete užít výhled na okolí středočeského města, Mladé Boleslavi? Ano, i to naleznete v naší nabídce. Lze si tedy vybrat ze dvou krásných českých měst, uvidíte vše z jejich okolí a ještě mnohem víc. A to vše při našem vyhlídkovém letu vrtulníkem!

Předchozí článekLetní menu v pekařství PAUL
Další článekKam se vydat na výlet, aby to stálo za to?