Chystáte se tento měsíc kamarádům na svatbu a rádi byste jim k jejich životnímu kroku darovali jako dárek zážitek, který jim v paměti utkví na celý život? Díky dárkům pro pár z internetového portálu Firmy na zážitky budete na této svatbě skutečně styloví, neboť zatímco mnozí jiní hosté sáhnou po osvědčeném dárku v podobě obálky s finančním obnosem, zážitky nejen mile potěší, ale také jsou originální.

Let balónem jako romantický dárek pro novomanžele

Romantické chvíle mohou novopečení novomanželé prožít nejen u oddávajícího oltáře, ale také při letu balónem. Během pár minut se vznesou do výšky několika set metrů nad mořem a užijí si nerušené chvíle ve dvou. V oblacích si budou moci vychutnat jedinečnou podívanou na krásy České republiky z ptačí perspektivy. Zároveň se odpoutají od každodenních starostí a zažijí neopakovatelné romantické chvíle v oblacích. Lety balónem je možné uskutečnit od března do října. Měsíc srpen je tak k této dech beroucí aktivitě více než vhodný. Firma na zážitky umožňuje obdarovaným vybrat si místo vzletu hned z několika lokalit. Poukázku můžete pořídit ještě dnes zde www.firmanazazitky.cz/let-balonem-2.

Nepřehlédněte ani další tipy na originální dárky

Na internetových stránkách Firmy na zážitky najdete také celou řadu dalších tipů na romantické dárky pro ženy. S dárky pro pár můžete udělat radost nejen Vaším dobrým přátelům, ale také například Vaším rodičům nebo Vaší drahé polovičce. Společná romantická projížďka po Vltavě s horkou lázní či večeře na Kristině hrádku řekne více než pouhých pár slov. Pokud hledáte způsob, jak říci někomu z Vašich blízkých, že Vám na nich skutečně záleží, pozvěte je na víkend v Českém Krumlově nebo třeba thajskou masáž pro dva.

Předchozí článek8 rozdílů, kterými se Brooklyn 99 liší od ostatních detektivních seriálů
Další článekOnline lékárna je rychlou a levnější variantou nákupu v kamenné prodejně