Prosek je již po několik desítek let jednou z nejoblíbenějších částí Prahy, ale rozkládá se na poměrně rozhlehlém území a některé okrajové části byly dlouhodobě přehlíženy. Naštěstí si jich všímají developeři a mění je k nepoznání. Skvělým příkladem je Prosek Park – jedinečný developerský projekt, za kterým stojí FINEP.

Periferie prošla velkou proměnou a nyní se těší značnému zájmu. Moderní projekt slibuje bydlení ve vysokém standardu, a navíc v bezprostřední blízkosti zelených ploch. Samozřejmostí je také velmi dobrá dostupnost do centra Prahy.

V rámci developerského projektu Prosek Park vzniká nová zelená plocha. Jedná se o areál o rozloze více než 8 000 m2 s dvěma moderními, a velmi bezpečnými hřišti pro děti všech věkových skupin. První hřiště bylo navrženo tak, aby na něm mohly děti provozovat míčové hry. Na druhém hřišti si vyhrají i ti nejmenší – mohou si zaskotačit na houpačkách, hopsadlech, lanovce a dalších skvělých atrakcích. Rodiče si mezitím zarelaxují při příjemném posezení v altánku. Takovým zázemím se mohou pochlubit jen ty nejlepší novostavby v Praze.

Dalším atraktivním místem, kde mohou obyvatelé Prosek Parku trávit volný čas, je poklidné prostředí udržovaného parku Přátelství. Od věci není ani výlet do chráněné oblasti proseckých jeskyní.

Prodej bytů Praha 9 Prosek je atraktivní pro mladší i starší obyvatele, kteří preferují bydlení v harmonické lokalitě s kompletní občanskou vybaveností. Rodiče ocení přítomnost mateřské školy, dvou základních škol, gymnázia a střední průmyslové školy. Ostatní pak poštu, banku a supermarket. Na velký nákup se lze autem či autobusem přesunout do nedalekého OC Letňany.

Pokud vás prodej bytů v Praze zajímá, podívejte se na ucelenou nabídku na www.finep.cz.

Předchozí článekDámská kabelka? Žena ví nejlépe, jakou si vybrat
Další článekPracovní ochrana