Víkendové předpovědi počasí hlásí ochlazení v severském stylu! Záchvěvy předčasného jara postupně tlumí pošmourná obloha, déšť a lezavý vítr a mnozí z nás přemýšlí, jak strávit další únorový víkend nejlépe v pohodlí domova. Televizní program nenabízí sice žádná překvapení, zato O2 Videotéka potěší mnoho fanoušků skandinávských filmů, které jsou jako stvořené pro mrazivý víkend. Výběr nejlepších filmů z Finska, Dánka, Norska či Švédska vám vystačí až na dva dny pohody.

Když se vám nechce opouštět vyhřáté obydlí, v O2 Videotéce si můžete pustit hned několik zajímavých severských filmů. Možná si říkáte, že v práci bylo drama dost a o víkendu na něj nemáte chuť, ale již dávno neplatí, že skandinávské snímky jsou jen depresivní klasiky od Ingmara Bergmana nebo krvavé detektivky. I seveřani se umí bavit. Zkusit můžete třeba norský snímek s názvem Téměř chlap (Henrik), vyprávějící příběh pětatřicátníka Erika, který se stále nemůže vzdát mladistvých radovánek a stát se mužem. Nabízí se i krimi komedie Boj sněžného pluhu s mafií v hlavní roli s mohutným strojem, závějemi sněhu a pomstou občana roku z malého norského městečka.

Zkrátka každý si najde něco. Stačí se pohodlně usadit nejlépe s šálkem horkého nápoje a za pouhých 45 Kč si dát relax s kvalitní skandinávskou filmografií. Zapomeňte na stres, zdlouhavé vyplňování formulářů a přihlašování, protože vybraný film si můžete v klidu pustit prostřednictvím O2 TV, ale i třeba na počítači, tabletu nebo v mobilu. Počet přehrání je neomezený a nemusíte být ani zákazníkem O2. Jediná SMS vám zajistí zábavu na celý víkend v pohodlí domova!

Všechny filmy v nabídce O2 Videotéky najdete na www.o2tv.cz/videoteka.