Pohledy do vašeho šatníku vám již nepřináší radost? Chtěla byste ho pořádně provětrat o nové trendy kousky? Pak si přečtěte tento článek o značce Vero MODA, která bude hitem letní sezony 2017.

Dámská značka Vero MODA

Dámská módní značka Vero MODA pochází z malého města uprostřed Dánska. Její zakladatel Troels Holch Povlsen uviděl nápis Vero MODA na jednom tričku, a tak jednoduše vznikl název této módní značky. A jednoduchost je i její hlavní vlastností. Vero MODA jde ruku v ruce s nejnovějšími trendy a díky své stylové jednoduchosti se dobře kombinuje, takže do vašeho šatníku perfektně zapadne. Značka sleduje všechny nové trendy z oblasti módy, takže je ideální zejména pro mladé ženy s citem pro styl a kreativitu. Zároveň je cenově dostupná.

Kolekce pro léto 2017

Léto se blíží a s tím je spojená obměna šatníku. Jaké kousky budou v kursu tento rok? I na tuto otázku vám odpovíme. Šaty z kolekce Vero MODA, ve kterých budete v létě trendy jsou buď Krémovo-černé vzorované maxišaty Mussi nebo Černo-bílé pruhované šaty s páskem Vigga. Nebo si naopak vyberte slušivý top a zkombinujte ho s neméně slušivými kraťasy. Vero MODA má v nabídce také řadu sukní Molly, košilí Lady nebo halenek Jenna. Z nabídky si jistě vyberete, ať už modré džínové kraťasy jakékoliv velikosti a tvaru nebo topy různých střihů a barev. A abyste byla opravdu sladěná opravdu od hlavy až k patě, tak si můžete pořídit mnoho módních doplňků se značkou Vero MODA. Je pouze na vás, jak se odvážete a svůj outfit zkombinujete.

Kde zakoupit kousky Vero MODA?

Vero MODA v České republice své oblečení přímo neprodává, takže byste kamennou prodejnu hledali marně. Nicméně zoufat nemusíte, protože kousky této módní značky může jednoduše zakoupit u známých českých e-shopů, kterými je ZOOT.cz, Answear.cz nebo Bibloo.cz.

Ušetřete při koupi značky Vero MODA

Přemýšlíte, jak byste ještě ušetřily, abyste si mohli dovolit více kousků a tím ještě více provětrat svůj šatník? A zkusily jste již cashback? Cashback je služba, díky které dostanete ze svých nákupů na internetu část peněz zpět. Funguje to opravdu jednoduše. Nejprve se zaregistrujete zadarmo u cashbackového portálu Tipli.cz, který garantuje nejvyšší cashback odměny v Česku. Pak se z Tipli překliknete přímo do partnerského obchodu, kterými jsou i ZOOT.cz, Answear.cz, Bonprix.cz nebo Bibloo.cz a nakupujete v e-shopu tak jak jste zvyklé. Jediná změna je ta, že se vám po zaplacení vrátí předem stanovená část peněz z nákupu zpět. A nejlepší na tom je, že šetříte na nákupu, který byste udělaly tak jako tak.

Doufáme, že vám článek přinesl další nápady a motivaci pro obměnu vašeho šatníku. Se značkou VERO MODA budete trendy za každé situace. Své nové kousky nezapomeňte nakoupit levněji díky cashbacku na Tipli.cz.