Pokud do vaší osobní výbavy patří značkové šperky, rozhodně byste je měly mít, milé dámy, řádně uloženy. Šperkovnice JKBOX patří mezi propracované šperkovnice od malých až po vícepatrové modely. Pokud ujíždíte na hodinkách, můžete si pořídit dokonce kazetu na hodinky, do které se vejde až devět kusů hodinek. A co je lákadlem těchto šperkovnic a kazet na hodinky? Jejich design i cena.

Darujte famózní šperkovnici Friedrich Lederwaren

Možná dáte raději přednost šperkovnicím Friedrich Lederwaren. Tyto šperkovnice pocházejí od německého výrobce luxusních šperkovnic, kazet na hodinky, obalů na brýle a dalšího zboží. Poznáte je podle vysoké kvality zpracování a použití špičkových materiálů. Pro kterou značku šperkovnice či kazetu na hodinky se rozhodnete, záleží pouze na vás.

Vaše poklady, které byste ve své šperkovnici měly mít

Do vybrané dámské šperkovnice budete moci ukládat nejen značkové hodinky Esprit a kapesní hodinky, ale také značkové šperky. Mohou to být například náramky Morellato, prsteny Morellato, náušnice Morellato, náhrdelníky Morellato a další.  Nesmíme však zapomínat ani na pány. V kazetě na hodinky musí mít své místo i pánské hodinky, například pánské hodinky Michael Kors. Vždyť značka Michael Kors patří mezi nejžádanější.

Značkové peněženky a kabelky pro opravdové dámy

Šperky a hodinky patří sice mezi nezbytné dámské doplňky, ale nejsou jediné. Těmi zásadními jsou i peněženky a kabelky (Guess kabelka černá). Úžasný pocit ve vás probudí třeba Guess peněženky nebo peněženky Michael Kors. Možná dáte raději přednost kabelce Guess crossbody, případně kabelce Michael Kors.

Oblečte si Versace Jeans

Když už byla řeč o kabelkách a peněženkách, je na místě připomenout také luxusní kabelky a peněženky z kolekce Versace Jeans. Přestože Versace Jeans je především prestižní světová značka oblečení, kabelky a peněženky této značky, stejně jako kabelky a peněženky Guess rovněž patří ke kreativnímu zboží opředenému nekonečnou fantazií.