Co by byly Vánoce bez cukroví? To si asi mnozí z nás nedovedou ani představit. Kromě lineckých koleček či vosích hnízd je tu ještě jedna lahůdka, které málokdo odolá. Ano, řeč je o tradiční vánočce.

Pokud patříte mezi milovníky sladkého pečiva, tak vánočkou určitě nepohrdnete. V pekařství PAUL vám ji letos pekaři dopřejí bez toho, aniž byste museli strávit přípravou a pečením hodiny v kuchyni.  Vánočka, připravená z těch nejlepších surovin, od pravého másla až po křupavé mandle, je k dostání v pekařství PAUL po celý prosinec. Díky tomu si můžete na chvíli vydechnout od předvánočního shonu a v klidu si ji vychutnat například s výbornou ovocnou marmeládou.
Doma s ní určitě u rodiny také uspějete a všichni se budou olizovat až za ušima.

Máte na vánočku chuť, ale nečekáte žádnou návštěvu? Bojíte se, že ji sami nesníte? Právě pro vás si pekaři připravili vánočku v mini variantě. Pochutnáte si a zároveň nebudete mít strach, že zbytek přijde vniveč. Tak si dopřejte během toho předvánočního stresu něco sladkého a zastavte se pro ni, či jakoukoliv jinou lahůdku v pekařství PAUL nebo využijte e-shop – (http://shop.paul-cz.com/).

Předchozí článekLázně Jáchymov
Další článekIdeální čas pro lázeňské a wellness pobyty je tu. Co třeba vyzkoušet tradiční Hévízskou terapii, jedinečnou zátěžovou lázeň nebo léčivý bahenní zábal?