Skupinu Rolling Stones, založenou roku 1962, označil jeden ze členů jako „Kapelu, kterou nic nezastaví“. Tímto heslem se řídili i v roce 1990 a to konkrétně 18. srpna, kdy poprvé navštívili tehdy ještě Československou republiku a odehráli koncert na pražském strahovském stadionu. Na plakátech tehdy stálo. „Tanks Are Rolling Out, Stones Are Rolling In.“  – tedy „Tanky se valí pryč, Kameny se valí do Prahy“. A právě odehraným koncertem skupina Rolling Stones symbolicky uzavřela éru komunismu v Čechách. Tehdy to bylo také poprvé, co se kapela v čele s Mickem Jaggerem osobně setkala s tehdejším prezidentem Československa a následně i prezidentem české republiky, Václavem Havlem.
Právě pod patronací manželky prezidenta, Olgy Havlové, se tento koncert uskutečnil a výtěžek poté putoval do nadace „Výbor dobré vůle“.

Mezi prezidentem a kapelou vzniklo přátelství, které nyní leaderovi této skupiny budou připomínat unikátní hodinky od značky PRIM, vyrobené v manufaktuře ELTON Hodinářská, člena holdingu Czechoslovak Group (CSG). Skupina CSG věnovala hodinky známému bouřlivákovi při příležitosti letošního pražského koncertu.
Limitovaná edice obsahuje pouze 136 kusů. Na ciferníku hodinek je Havlův podpis se symbolem srdcem, který ke svému podpisu často připojoval. Vedle podpisu je číslo 80, jako připomínka jeho nedožitých 80 narozenin. Korunka je ozdobena kabošonem z pravého českého granátu. Hodinky osazené mechanickým in-house strojkem, jejichž můstek zdobí nápis HUMANIST, DRAMATIST, PRESIDENT, jsou přesným shrnutím osobnosti Václava Havla.

Náramkové hodinky, vyrobené konkrétně pro Micka Jaggera, jsou ještě navíc na korunce ozdobeny monogramem slavného zpěváka, tedy MJ. Zároveň také nesou pořadové číslo 75, což odkazuje na zpěvákovi 75 narozeniny, které oslavil letos v červenci.

Všechny další potřebné informace o této limitované edici, nebo o jakýchkoli jiných hodinkách značky PRIM, najdete na stránkách www.prim.cz.