Vídáme to nejčastěji v televizi, při sledování sportů jako hokej nebo box. Vyražený zub. I díky nim jsou občas televizní rozhovory zajímavější, neboť úsměv zpoceného bezzubého hokejisty je opravdu k nezaplacení.

Ale vyražený zub není žádné sci-fi, které se vám nemůže přihodit v běžném životě. Naopak, vyražený zub máte hned. Stačí nešikovně upadnout na hranu či na zem, dostat přímou ránu do zubů nebo se o něco uhodit a zub může zmizet na podlaze. Dříve neřešitelný problém, který vám přinejmenším přivodil posměch okolí. Dnes? Díky moderní medicíně není problém vytvořit nejen implantát zubu, ale rovnou i celé čelisti!

Specialisté z Implantologie Praha se věnují implantologii a chirurgické parodontologii již dlouhá léta, za která nasbírali mnoho zkušeností. Používají kvalitní zahraniční materiály, díky čemuž máte garanci dlouhodobosti zákroku i dokonalé vizuální stránky. Odborníci s vámi rádi vyřeší každý problém – i pokud jste byli jinde odmítnuti. Každoročně se vydávají na velké mezinárodní kongresy, na nichž bývají ukazovány nejnovější metody a postupy, které Implantologie Praha následně přejímá.

Implantologie Praha má desítky spokojených pacientů, kteří kliniku navštěvují s nejrůznějšími problémy a vadami. Kromě implantologie se centrum soustředí rovněž na parodontologii, tedy zánětlivé onemocnění, která mohou způsobit až vypadnutí zubů či roznesení zánětu dále do těla. I v této oblasti má Implantologie Praha mnohé zkušenosti.

Poranění ústní dutiny, při kterém vám vypadne zub či rovnou celá čelist tedy již neznamenají konec nadějí. Naopak – vaše zuby mohou být krásnější než kdy dříve. Implantologie Praha vaše problémy vyřeší k vaší maximální spokojenosti, neboť zdraví a spokojenost pacientů jsou tu vždy na prvním místě.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Clanky.cz

Svet-Zeny.cz

Press-News.cz

Předchozí článekNedaří se vám najít zajímavou práci? Podnikejte
Další článekEllen pro komfortní život