Ať už jste často na cestách, výletech nebo poctivě cvičíte, potřebujete doplnit energii. Sladké tyčinky nebo bagety opravdu nejsou tou nejlepší variantou a energie z nich vám opět rychle vyprchá. Vsaďte proto na Trail mixy se sušeným masem od pardubické společnosti Fine Gusto. Věřte, že na sladké pochutiny nadobro zapomenete.

Sušené maso neboli jerky se těší čím dál větší popularitě. Společnost Fine gusto, která si dává záležet na tom, aby se k vám dostalo jen zboží prvotřídní kvality, nabízí kromě samotného sušeného masa i Trail mixy.   U nich si můžete vybrat buď variantu s hovězím, nebo krůtím masem. Mix je ale navíc ještě doplněn o ořechy, semínka a sušené ovoce. Díky rozinkám, sušeným jablkům, pomerančové kůře či brusinkám doplníte cukry, které vás nabudí. Pekanové ořechy, mandle a lískové oříšky se zase postarají o přísun zdravých tuků a sušené maso dodá vašemu tělu bílkoviny. Díky Trail mixu tak máte nutričně vyvážené jídlo vždy po ruce. 

Až zase příště někam vyrazíte, určitě si ho nezapomeňte přibalit. Budete se divit, kolik energie se ukrývá v jednom balíčku. Pochutnáte si na něm nejen vy, ale i děti. Více informací naleznete na stránkách www.finegusto.cz

Předchozí článekKvalitní vína z celého světa můžete ochutnat i Vy
Další článekSpolečných chvil je jako šafránu. Užívejme si je při jídle