Vypnout povislé kontury obličeje nebo získat svěží a zdravím oplývající pleť? Tohle všechno je možné díky moderním metodám estetické dermatologie, která nabízí elegantní řešení založená na vědeckých poznatcích. Podívejte se, jaká ošetření existují.

Intenzivní omlazení pokožky

Unikátní metoda pro omlazení pokožky využívá sílu pro tělo přirozených látek. Cílem redermalizace je zlepšení kvality pokožky a podpora její regenerace, což pomáhá při boji se známkami stárnutí. Princip ošetření je založen na aplikaci preparátu s obsahem kyseliny hyaluronové a kyseliny jantarové. Vzhledem k tomu, že jde o látky, které se běžně nachází v lidském těle, nevyskytují se alergické reakce. Pleť naopak dostane vzpruhu, která nastartuje důležité procesy regenerace a hydratace, kdy výsledkem je na první pohled mladší vzhled díky rozzářené a zdravé pokožce obličeje.

Vypnutá pokožka a pevné kontury obličeje

Povislé linie obličeje, které si žádají pozvednutí, není jednoduché vypnout a vrátit jim dřívější pevnost. Metoda níťového liftingu si naštěstí dokáže poradit s takovými problémy, jako jsou druhá brada či povislé tváře. Ošetření spočívá v aplikaci speciálních nití do hlubokých vrstev pokožky. Díky tomu se tkáň pozvedne a je fixována i z dlouhodobého hlediska, přičemž výsledek vypadá přirozeně. Efekt ošetření je svou kvalitou a změnou srovnatelný s běžným chirurgickým liftingem. U níťového liftingu je však jednou z výhod fakt, že jde o mini-invazivní ošetření bez nutnosti rekonvalescence. Příjemným bonusem je vliv na přirozenou tvorbu kolagenu, což podporuje požadované vypnutí a pevnost pokožky.

Profesionální péče s důrazem na využití moderních metod

Při volbě ošetření pro vytvoření mladšího a svěžejšího vzhledu obličeje je důležité vybírat osvědčené pracoviště, kde provádí nejnovější moderní metody. Na klinice Mediestetik v Praze a v Teplicích využívají certifikované přístroje a profesionální přístup. Výsledkem je příjemné ošetření, jehož výsledkem je krásně vypadající a hlavně zdravá pokožka.

Předchozí článekZahradní houpačky jsou velkým lákadlem nejen pro děti
Další článekBeskydy pro neználky. Vše, co je třeba mít na paměti