Na golf stylově

Stálá elasticita vlákna umožní komfortní pohyb a svetr zároveň nemá tendenci se vytahovat. Oblečení z merino vlny je vysoce hydrofilní (vlákna mají vysokou absorpční schopnost), je schopné odvádět pot od těla tak, že nepocítíte studenou vlhkost. Ke všemu vypadá dlouho stejně a neopotřebovává se. Tyto výborné vlastnosti merino vlny se skvěle hodí pro náročné sportovce, a tak vznikla golfová kolekce, resp. zcela nová česká golfová značka TMG, za kterou kromě Michala Richtera stojí také Tomáš Pospíšil. Tomáš je vášnivý golfista, návrhář a krejčí a v tomto projektu tudíž mohl uplatnit všechny své přednosti. „Na letošní golfovou sezonu jsme připravili nové produkty. Design nových polo triček má název Fairway 1 a vychází z členitosti a tvarování golfových jamek. Samotné logo znázorňuje míček v ideální pozici, uprostřed ferwaye, po odpalu driverem. Zároveň kontrastní diagonální střih předního dílu působí lichotivě všem typům postav“, vysvětluje Tomáš.

Trička, svetry a vesty si zákazníci donedávna mohli objednávat přes webové stránky. Značky Live Sweaters a TMG však na začátku června otevřeli v Praze nový showroom. Ten se nachází v ulici Londýnská 38 a je možné si zde vše prohlédnout a vyzkoušet.

Otevírací doba je každý všední den vždy od 15:00 do 19:00 hodin. Neváhejte proto a nově otevřený showroom navštivte. Určitě zde narazíte na pěkné kousky, které si rádi odnesete domů.

Přiložené fotografie k tiskové zprávě naleznete zde.