Svatby venku a v netradičním prostředí jsou stále oblíbenější. Ale co je vlastně tradiční či naopak netradiční? Pro milovníky přírody, zvířat a venkova může být ideální právě svatba na statku, kde je příroda na dosah a není problémem nechat se přivézt v kočáře taženém nádhernými koňmi. A právě to vám umožní hřebčím Favory Benice na krásně zrekonstruovaném barokním statku.

Romantická svatba
Romantická svatba

Větší ani menší svatba nejsou problém

V Benicích nezáleží na tom, zda plánujete svatbu s malým počtem hostů, nebo půjde o velkou společnost. Prostory statku zvládnou obě varianty a uspořádat zde můžete nejen samotný obřad, ale samozřejmě i hostinu a následnou zábavu až do pozdních hodin. Na zdejším nádvoří se klidně dá zařídit i grilování!

Zapojte do programu i koně

Dvojspřeží starokladrubských koní, nebo dokonce čtyřspřeží, které vás sveze krásným kočárem, to nemusí být jen sen. Mají zde i oslíky, kteří se budou určitě líbit dětem. Ostatně pokud máte širokou rodinu a na svatbě bude hodně dětí, je svatba na statku díky přírodnímu prostředí přímo ideální, děti zde mohou pobíhat, hrát si, lze uspořádat i zábavný program, hry i soutěže. To, co by ve městě nešlo, není v Benicích nijak problematické.

Svatba
Svatba

Královská hostina i pro větší společnost

Díky velkým pozemkům není problém s parkováním vozidel svatebčanů a těšit se můžete na krásné svatební fotografie s kulisami přírody, statku nebo s koňmi. Co se týká svatební hostiny, těšit se můžete na výborné jídlo a příjemnou obsluhu, uspořádána může být v prostorách nádvoří, v barokní světnici nebo ve starobylém špejcharu.

Svatební den plný překvapení, pohody, dobré nálady a lidí, které máte rádi. To je svatba na statku, kde z vás spadne veškerá tréma a obavy.  V blízkosti ušlechtilých starokladrubských koní to ani jinak nejde.

 

Předchozí článekJak ušetřit při nákupu na internetu? Poradíme vám!
Další článekJazykové zahraniční pobyty- skvělá investice v každém věku