Svatba to je váš den

Svatba je bezesporu jedním z nejvýznamnějších dní v životě a většina lidí ji chce prožít co nejoriginálněji. Není vám po chuti obřad na úřadě? Dali byste přednost méně všednímu prostředí? Možná by vám vyhovovala příroda, vkusně zrekonstruovaný barokní statek a přítomnost majestátných kladrubských koní. Proč ne? Stačí si domluvit svatbu v Benicích.

Svatba
Svatba

Originální svatební den

Svatba a svatební den ve spojení se zvířaty, přírodou a špičkovým servisem si jistě necháte líbit. Pozvat můžete velký počet hostů a nudit se nebudou ani děti. Hosté budou jistě na váš den vzpomínat s úsměvem na rtech. Přivézt se můžete nechat kočárek taženém dvojspřežím či dokonce čtyřspřežím běloušů, protože v Benicích se chovají starokladrubští koně. Jde o největší soukromý hřebčín zabývající se tímto národním plemenem!

Nejen svatba, ale i jiné akce

Pohádková svatba v Benicích u Benešova není jedinou akcí, kterou lze na tomto barokním statku uspořádat. Firemní večírky, rodinné oslavy, workshopy, teambuildingové akce… Stačí se domluvit. Ale nejlépe s dostatečným předstihem, o prostory je velký zájem, čemuž se není ani možné divit. O tom, jak je zde krásně, se můžete přesvědčit jak na webových stránkách, tak při osobní návštěvě.

Svatba a její špičkový servis

Statek v Benicích připomíná doby vlády Františka Ferdinanda d’Este, je vkusně zrekonstruován a vdechne vaší akci romantický historický nádech. Není problém uspořádat svatbu civilní i církevní, vytvořit hostinu a ubytovat hosty. Hostiny se většinou konají v barokním špejcharu nebo na nádvoří. Obrovskou výhodou je lokalizace statku na samotě obklopené lesy a loukami. Budete mít klid, spoustu prostoru pro aktivity a potíže vás nečekají ani ohledně parkování. Spolehnout se můžete na špičkový servis, personál se pokusí splnit vám každé přání.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

 

 

Předchozí článekAutomaty na kávu zajistí jedinečnost chutě kávy
Další článekŠarlota s malinami