Stativy Leofoto Ranger jsou univerzálními spolehlivými pomocníky každého fotografa přírody, architektury, portrétů nebo makrofotografa.

Jejich dominantní vlastností je konstrukce z pevného 10-ti vrstvého karbonu. Z toho důvodu jsou stativy velmi lehké ale zároveň pevné. Dalším poznávacím znakem je, že stativy Leofoto Ranger nemají pevně integrován středový sloupek. Ten je však s výjimkou nejmenšího ze série součástí dodávky a případě nutnosti zvětšení výšky stativu, je možné ho velmi rychle přimontovat. Absence sloupku na druhé straně umožnuje velmi malou minimální výšku stativu. Každý karbonový stativ Leofoto Ranger je dále vybaven ocelovými hroty a šikovnou taškou, která umožní uložení stativu včetně přimontované stativové hlavy. K většině Rangerů výrobce dodává i odpovídající hlavu ze série Leofoto LH. Stativ s kulovou hlavou Leofoto Ranger je tedy skvěle vyvážená kombinace vhodná pro každého fotografa.

 

Rangeři od Leofoto splňují nároky každého fotografa díky svým velikostem od 23 cm až do 170 cm, ale také díky svým nosnostem od 6 kg až do 15 kg. Průměry nejširších karbonových trubek jsou od 23 mm u modelu 223C až po 32 mm u modelu 324C.

Vyberte si svého průvodce (nejen) přírodou. Vyberte si svého Rangera na www.NGpro.eu.

Předchozí článekŘíjnové seznámení v romantickém stylu
Další článekKulové hlavy Leofoto