Vitacredit má možnost od 11. května roku 2018 poskytovat spotřebitelské úvěry jako nebankovní instituce. Toto povolení jí udělila Česká národní banka. Pokud to zní zajímavě právě pro vás, tak čtěte dále. Obraťte se na ně s klidným svědomím.

Nabídka úvěrů je široká

Jste podnikatelka nebo podnikatel a potřebujete získat finanční prostředky pro svou práci? Pak stojí za to využít možnosti vzít si úvěr pro podnikatele. Tento úvěr nabízí úrokovou sazbu již od 8,9 % p.a. a vaší povinností je ručit určitou nemovitostí. Co určitě oceníte je, že nemusíte předem platit žádné skryté poplatky. A čerpat můžete úvěr až do výše tří miliónů korun.

Pokud jste se dostali do finančních problémů, pak by pro vás mohl být řešením úvěr na konsolidaci, řešení exekucí nebo dražeb.

Spotřebitelský úvěr na cokoliv ručený nemovitostí je pro vás vhodný v případě, že vlastníte nemovitost v osobním vlastnictví nebo ve vlastnictví třetí osoby. Výše tohoto úvěru se posuzuje individuálně a startovat můžete na částce 50 000,- Kč.  Doba, po kterou můžete úvěr čerpat, je od jednoho roku až do 15 let. Úvěr na cokoliv vám usnadní život a splácení.

Jak vyřešit neřešitelnou finanční situaci?

Spojení půjček je způsob, jak se oprostit od koloběhu nepříjemností a věčného řešení nesplácení. Pokud už i vy řešíte tuto nepříjemnou událost, a máte více pohledávek, pak by vám sloučení úvěrů mohlo pomoci. Sloučením úvěrů si snadno nastavíte splátky tak, aby byly podle vašich představ. Dokonce můžete využít v případě potřeby možnost prodloužení úvěrů a splácení si tak protáhnout až na 15 let. Spojením úvěrů vyřešíte vaši finanční situaci a ušetříte si tak mnoho vrásek na obličeji.

Vitacredit dokáže nabídnout nebankovní půjčku či nebankovní hypotéku nebo nebankovní úvěr pro podnikatele. Nezapomínejte si však důkladně přečíst podmínky půjčky!

Předchozí článekNebojte se, i vy se dočkáte tisku bakalářské, diplomové či disertační práce dočkáte
Další článekSlužby, které můžete v dobré autozastavárně využít