Není tomu tak dávno, kdy se společnost Fine Gusto Nature pochlubila kontraktem s norskou armádou a už zase přichází s něčím exkluzivním. Svoji nabídku rozšířila o sušené maso s kofeinem a guaranou.

Fine Gusto Nature vznikla v roce 2014. Hlavním cílem, který si firma stanovila, je vyrábět z vysoce kvalitního masa, nutričně hodnotné potraviny, bez jakýchkoli konzervantů či barviv. Vzhledem k postupům při výrobě a kvality surovin, je “jerky” (sušené maso) ideální volbou pro lidi, kteří potřebují dodat energii, nebo si jen rádi pochutnají na kvalitním kousku masa.

A nyní přináší Fine Gusto ve spolupráci se společností Bitters další novinku. Jedná se o sušené maso s kofeinem a sušené maso s guaranou. Obě tyto látky fungují na podobném principu, mají pozitivní vliv na nervovou soustavu a snižují únavu. David Novák, zakladatel a jednatel firmy Fine Gusto ještě dodal, že při žvýkání masa je účinek kofeinu i guarany mnohem efektivnější a intenzivnější.

Nová pochoutka je balena do balíčků, přičemž  v každém je 20 gramů masa plus 100 miligramů kofeinu. Lidi s negativním názorem na kávu určitě potěší, že kofein, na rozdíl od známého nápoje, není pražený, tudíž neobsahuje karcinogeny.

Pavel Doležal, druhý zakladatel a jednatel společnosti navíc doplňuje, že zákazníci nemusí mít strach, že by při pojídání jerky cítili kofein. Zdůraznil, že chuťově nelze vůbec poznat, že by tam nějaký kofein byl.  Určitě novinku vyzkoušejte, rozhodně nebudete litovat! K sehnání je například v drogeriích DM, v obchodech Tesco, Žabka, nebo na e-shopu.

Tereza Kulíková