A protože děti patří mezi mlsouny, až budete dělat nákup na dobraspiz.cz, přiobjednejte také nějaký čokoládový krém a oříškové máslo. Nic nezkazíte ani kakaem, kakaovými boby a horkou čokoládou.

Na čas strávený společně s dětmi se nezapomíná

Nemusí to však být jen narozeninová párty, která dětem během nadcházejících letních prázdnin udělá radost. Dopřejte si častěji společné odpoledne strávené s dětmi, oslavu jakéhokoliv druhu v rodinném kruhu nebo třeba společný výlet do přírody. Vezměte s sebou děti na ryby či na kolo. Každý výlet s dětmi však potřebuje také zajistit nějakou dobrou svačinu. A protože děti budou potřebovat doplnit energii, dobrý krajíc žitného chleba s oříškovým máslem nebo čokoládovým krémem jim určitě přijde vhod. Pokud to počasí dovolí, děti ani vy určitě v průběhu jízdy na kole nebo při výšlapu někam do přírody nepohrdnete kouskem čokolády. Čokoláda je ale choulostivá na teplo. Zabalte ji tedy vždy tak, aby se vám zcela nerozpustila. To už je potom opravdu lepší čokoládový krém ve skleničce. Vezměte na cestu také nápoj, který připravíte ze sirupu a nealko.

Jak ušetřit čas i peníze

Při společném výletu svačina nebude stačit pouze dětem. Je třeba pamatovat také na dospělé. Dobře zvolená a svačina pro táty může způsobit, že se na společný výlet budou těšit ještě více než obvykle. Stačí přibalit k pečivu nějaké ty sýry a konfitury, naložené maso a klobásky, paštiky a teriny. Do termosky trochu dobré kávy. Mámy si možná raději smlsnou na pečivu s džemem nebo marmeládou. I když těžko říct. Někdy si na sladkém pochutnají muži a holky dají přednost naloženému masu a klobáskám. Udělejte před dětskou či dospěláckou párty nebo před celodenním výletem pořádný a promyšlený nákup na dobraspiz.cz. Pamatujte i na čokoládové bonbóny a pralinky, ořechy, semínka a sušené plody, sušenky a krekry. A pro krásný večer přidejte také lahvinku dobrého vína.

Předchozí článekBolí vás záda? Vyvarujte se těchto 10 chyb, které děláme každý den…
Další článekCo třeba takhle paštiky a teriny?