S blížícím se koncem listopadu se podíváte na pneumatiky svého vozidla a zděsíte se. Stále jezdíte po letních a ty zimní nejsou v příliš použitelném stavu. Kde tedy najít nejbližší bazar pneumatik a jak nejrychleji vyřešit výměnu pneu, když se z oblohy začínají snášet první sněhové vločky? Tento problém ke konci podzimu bohužel řeší spousta českých řidičů. Nebuďte jedni z nich a vyřešte si přezutí vašeho automobilu včas. Včasnou rezervací termínu v pneuservisu na Praze 10 se vyhnete zbytečnému stresu.

Preventivní kontrola dokáže zabránit nehodám

Pokud vám stačí obyčejná výměna pneumatik, za pár hodin a pár stovek můžete mít svůj automobil zpátky. Když už ale pneuservis v Praze navštívíte, byla by škoda nezkontrolovat kola a pneumatiky trochu podrobněji. Nemusíme se bavit rovnou o seřízení podvozku pomoci laserové geometrie, nicméně základní test brzd jednou ročně neuškodí, stejně jako kontrola dezénu a funkčnosti vašich pneumatik.

Použité pneu se vyplatí

Mějte na paměti, že pneumatiky neslouží věčně. S přibývajícím stářím se zhoršují jejich jízdní vlastnosti a může dojít k nepříjemným nehodám. Pokud svůj automobil využíváte jen zřídka nebo si z nějakého jiného důvodu nechcete pořizovat kompletně novou sadu pneumatik, můžete vzít zavděk použitými pneu. Nákupem bazaru pneumatik ušetříte oproti nové sadě minimálně polovinu ceny a pneumatiky vám mohou dalších pár let spolehlivě sloužit.

Přezutí automobilu na zimní pneumatiky či pravidelná kontrola typu testu brzdových kotoučů jsou pravidelnou, takřka každoroční rutinou. Co ale dělat v případě defektu? V té chvíli se rovněž vyplatí využít bazar pneu v Praze. Dokáží zde totiž opravit poškození vaší pneumatiky. Pokud je to zbytečné, vyberete si z nabídky použitých pneu jinou, která nahradí tu původní. Žádné použité pneumatiky z pneu bazaru nejsou nefunkční, u všech se vám dostane záruky, že ještě nějaký ten pátek vydrží.

Předchozí článekSe sklenkou vína v ruce je to jednodušší
Další článekStonat a zotavovat se můžete i doma