Ve čtvrtek 7. 2. ve večerních hodinách se uskutečnilo v pražském Foru Karlín slavnostní představení produktové novinky MUTEO společnosti SAPELI, lídra českého trhu v oblasti výroby a kvality dveří.

Tato novinka, jenž v sobě spojuje dveře a kliku v jediný celek, čímž vzniká dojem dveří bez kliky je orientovaná na náročné klienty, kteří milují skutečný minimalismus a zároveň originální a nevšední řešení interiéru. Večerem provázela Iva Kubelková, jejími hosty na pódiu byli – tvůrce systému MUTEO, designér Petr Novague, Ing. Marek Sedlák, obchodní ředitel SAPELI a Ing. Václav Bradáč, generální ředitel SAPELI.

Tento jedinečný, inovativní produkt je orientovaný na náročné klienty, kteří milují skutečný minimalismus a zároveň originální a nevšední řešení interiéru.

MUTEO mění chápání zažité klasiky, vnímání kontaktu lidské ruky a dveří jako překážky.
U systému  MUTEO stačí pouze tlačit nebo táhnout, dveře se samy otevřou, mizí všechny bariéry. Systém MUTEO využívá speciální dveřní profil MUTEO Z a kombinuje ho s unikátním mechanismem MUTEO HF (handle free), který jako šperk zdobí hranu dveří. Tento koncept je plně mechanický, nevyužívá žádnou elektroniku ani čidla.

„MUTEO nejsou jen obyčejné dveře. Je to systém, který má svou hloubku, plasticitu, sošnost a eleganci. Díky němu lze v interiéru tvořit čisté, nerušené plochy, které jsou snem každého moderního architekta,“ komentuje Ing. Marek Sedlák, obchodní ředitel SAPELI a dodává: „Kromě toho si každý zákazník může vymyslet MUTEO přesně podle svých představ a vybírat z nepřeberného množství barevných
a materiálových kombinací.“

SAPELI svěřilo vývoj a design novinky MUTEO designérské značce NOVAGUE, která se specializuje
na průmyslový design založený na logice, inovaci a vysoké estetické kvalitě. SAPELI a NOVAGUE tak společně vytvořily MUTEO – produkt, který je připraven změnit prostor, ve kterém žijete, odstranit z něj bariéry, udělat ho příjemnějším.

Předchozí článekPřijďte se pochlubit s vysvědčením do Knihy Dobrovský a získejte až 20% slevu na nákup
Další článekŽivá energie ve vaší kuchyni – zkuste to s okrasnou zelení