29. ledna 2019 Ať jste se svými školními výsledky spokojení, nebo ne, Knihy Dobrovský oceňují každé úsilí. Oslavte konec pololetí poutavými příběhy a vezměte ve dnech 31. ledna a 1. února 2019 vysvědčení do jakékoliv prodejny Knihy Dobrovský. Získáte 15% slevu na celý nákup. Dostali jste za půlroční snažení vyznamenání? Pro vás je připravena sleva 20 %.

Výhodný nákup neplatí pouze pro současné studenty, můžete se pochlubit i vysvědčením, které jste obdrželi před třemi, pěti nebo třeba dvaceti lety. Dveře mají otevřené i archivní kousky, které jste již dlouhou dobu nechávali zapomenuté v šuplíku. Přijďte s námi oslavit konec pololetí nebo si naopak připomenout studentská léta a odejděte s taškou plnou knih!

Akce bude platit od 31. ledna do 1. února ve všech prodejnách Knihy Dobrovský. Sleva se nevztahuje na dárkové knižní poukázky, učebnice, zlevněné zboží a e-shop, nelze ji také kombinovat s jinými slevami.

O společnosti Knihy Dobrovský:

Knihy Dobrovský patří mezi největší prodejce knih v České republice. V 32 moderních knihkupectvích nakoupíte bestsellery, deskové hry, literární novinky i knižní klasiku všech žánrů. Desítky tisíc zákazníků využívají Klub Knihy Dobrovský, v němž získávají spoustu zajímavých výhod včetně bodů za nákup či slevových akcí pouze pro členy. Pětkrát ročně vychází magazín Dobro.druh, plný zajímavého čtení nejen o dobrých knihách. Společnost každoročně pořádá stovky kulturních akcí od autogramiád přes autorská čtení, setkání fanoušků knih či seriálů až po křty knižních novinek.