Pamatujete si ještě na to, když jste chodili do školy? Pamatujete si, jak krátké byly přestávky na proběhnutí? Dnešní děti to mají úplně stejně. Není proto divu, že jim přijde vhod, když se mohou pořádně vydovádět, zaběhat si, zaskotačit, honit se, skákat. To vše by na trávníku nebo na betonu mohlo být nebezpečné. Pokud však budou mít pod nohami nafukovací atrakce, například skákací hrad Praha, to bude panečku jiné kafe! Bez obav se mohou vyřádit a další den být ve škole jako beránci. Nafukovací atrakce pronájem tedy rozhodně stojí za to objednat minimálně tehdy, když se chystá nějaká dětská party.

Kreativní dětská dílna na oslavě narozenin

Co byste řekli tomu, kdyby se na dětské párty (třeba narozeninové) kromě nafukovacích atrakcí (skákací hrad pro děti) objevil klaun se svým zábavným představením? Kdyby oslavenec a všichni jeho gratulanti mohli zasednout v kreativní dětské dílně nebo si mohli zkusit vyšplhat na mobilní horolezeckou stěnu? To vše a mnohé další si mohou na dětské párty užívat i vaše děti. Stačí jen požádat happytimes.cz o uspořádání, zorganizování a uskutečnění malé či velké párty pro děti. Starší děti rozhodně ocení nejen nafukovací atrakce, ale takéi zorbing fotbal, tedy fotbal v nafukovacích koulích. Schválně, dopřejte jim, ať si Zorbing fotbal vyzkouší.

Akce pro děti vlastními silami, společnými silami nebo na klíč

Chcete uspořádat akci pro děti a obáváte se, že na to sami nebudete stačit? Nebo byste to možná zvládli, ale byl by to pro vás zbytečný stres a starosti? Mnohem jednodušší je proto oslovit společnost happytimes.cz, která se pořádáním akcí pro děti, mezi něž patří například i Body zorbing, již několik let zabývá. Při akci pořádané pro děti můžete být nápomocni, nebo si objednat celou akci na klíč – a to včetně profesionálního audio i videozáznamu a nafukovacích atrakcí pronájem.