Investovali jste našetřené peníze do koupě bazarového auta a rádi byste inovovali jeho interiér? Dříve než se vydáte na Vaši první jízdu, můžete ve Vašem novém voze vyměnit opotřebované autopotahyza nové. Za výhodnou cenu je můžete v polovině léta koupit v e-shopu společnosti Vopi.

Vyberte si nové autopotahy do Vašeho vozu

S novými autopotahy můžete chránit čalounění sedaček před znečištěním. Díky kvalitním autopotahům dochází méně často k opotřebení čalounění. Mnoho řidičů je používá také za účelem ochrany před protržením původních autosedaček. Kromě toho interiér Vašeho auta získá zcela nový vzhled. V elektronické prodejně společnosti Vopi najdete, jak univerzální autopotahy, tak autopotahy šité na míru. S aktuální nabídkou budou spokojeni také ti, kteří by dodali při cestování rádi pohodlí nejen sami sobě, co by řidiči, nýbrž také svým spolujezdcům. Při dlouhých cestách se vyplatí připlatit si za masážní autopotahy. Ačkoliv teploměr ukazuje venkovní teploty kolem dvaceti stupňů a mnohdy i více, můžete již nyní myslet na chladné podzimní a zimní počasí a zainventovat do vyhřívaných autopotahů. Společnost Vopi univerzální autopotahy nejen klientům dodává, ale také je sama vyrábí. Vyznačují se především kvalitním materiálem i pečlivým šitím. Univerzální autopotahy od Vopi je možné umístit i do vozů s bočními airbagy. Z nabídkového katalogu můžete tento sortiment zboží vybírat z několika barev.

S loketními opěrkami se vyvarujete nekonečnému hledání klíčů

Možná to znáte velmi dobře sami, když už konečně nanosíte všechny tašky do kufru auta, najednou zjistíte, že vůbec nevíte, kam jste si dali klíče a mobil. Pomocníkem k nezaplacení v takových chvílích Vám mohou být loketní opěrky. Kompletní nabídku tohoto zboží najdete zde www.vopi.cz/loketni-operky/. Právě do nich totiž můžete naskládat veškeré tyto nezbytné drobnosti, jako je mobilní telefon, klíče nebo třeba flashka s oblíbenými filmy na pozdní letní večery.