Až vyrazíte na plavbu po Karibiku nebo plavbu po Středozemním moři, budete se na lodi také stravovat. Nejen ubytování na lodi, ale i výběr restaurací bude bohatý. Dokonce i ty nejmenší lodě většinou nabízejí více než jednu restauraci. Až uskutečníte dovolenou plavbu lodí, budete si moci dopřávat i dosud neznámé pokrmy americké a evropské kuchyně. Na jídlo budete moci chodit buď do hlavní restaurace, kde budete usedat podle stanoveného zasedacího pořádku a vybírat z jídelního lístku. Posloužit si budete moci také v samoobslužné bufetové restauraci, která se většinou nachází poblíž bazénu. Pokud se tedy budete chtít procházet spíše v neformálním oblečení a užívat si méně formální atmosféru, právě samoobslužná bufetová restaurace vám při plavbě lodí na moři přijde vhod.

Globální lodní společnost MSC Cruises

Plavby lodí po Středozemním moři a plavby po Karibiku zajišťuje cestovní kancelář PT Tours, konkrétně pak globální lodní společnost MSC Cruises. Plavby MSC si můžete dopřát nejen jako plavby Karibikem nebo plavby lodí Středomořím. Můžete se plavit také severní Evropou, Jižní Afrikou či severní Asií.

PT Tours International s.r.o. – specialista na dovolenou plavba lodí

Když už vyrazit na plavbu lodí po Středozemním moři nebo plavbu po Karibiku, pak jedině s cestovní kanceláří PT Tours Internationa s.r.o. Právě tato cestovní kancelář je opravdovým specialistou na dovolenou plavba lodí. Můžete si být jisti, že při plavbě lodí o vás bude kompletně postaráno a vy zažijete dovolenou snů, na kterou budete vzpomínat hodně dlouho. Uskutečněte plavby po Středozemním moři nebo plavbu Karibikem a věřte, že o příjemné zážitky nouzi mít nebudete.

Cestovní kancelář PT Tours je připravena připravit vám také zájezd na míru. Je jedno, zda budete chtít podniknout plavbu lodí jako jednotlivec, skupina či firemní kolektiv. Vždy se můžete na plavbu lodí doslova od A do Z – od dopravy do přístavu až po jakákoli speciální přání, která vás napadnou.

Předchozí článekŠaty nejen k legínám
Další článekPohodlné cestování díky univerzálním autopotahům