Mít po ruce doma nebo v práci neustále pitnou vodu vysoké kvality a akorát tak vychlazenou, to by měl být standard, nikoliv nadměrný luxus. Na mnoha pracovištích už se objevují automaty na vodu, ale na trhu jich je mnoho a liší se svými parametry. Pokud toužíte po energeticky úsporném přístroji, který se bude pohodlně obsluhovat a navíc do prostředí kanceláře dobře zapadne, určitě vás zaujme ION od Nápojové Ambulance. Tato společnost se totiž nespecializuje pouze na špičkové kávovary, ale také má v nabídce automaty na vodu a můžete si je koupit nebo pronajmout.

Pitná voda - letní akce
Pitná voda – letní akce

Bez vody není život

Pitná voda je základem pitného režimu. Bez vody není život a měli bychom jí dát přednost, jestliže chceme doplnit tekutiny. Pocit žízně je už značí, že organismus začíná být dehydratovaný, a to bychom dopustit neměli. Není ani důvod, když budeme mít k dispozici automat s přefiltrovanou kvalitní vodou příjemné teploty. ION vám načepuje vodu neperlivou, perlivou a dokonce ji umí i ohřát, pokud dostanete chuť na horký nápoj.

Úsporný provoz automatu

Provoz automatu od Nápojové Ambulance je až o 75% úspornější než u některých konkurenčních přístrojů, vypadá elegantně a umístit se dá do každé kanceláře. Říká se, že denně bychom měli vypít 1,5 až 2 litry vody, je to ovšem individuální a každý člověk má trochu jiné potřeby i v závislosti na jeho denní činnosti, okolní teplotě a dalších faktorech. Pokud budete mít pitou vodu vždy po ruce, nebude vám dodržování pitného režimu dělat takový problém.

Ke kávě vždy vodu

Určitě víte, že dáte-li si šálek kávy, je to sice příjemná záležitost, ale tělu tím tekutiny neoddáte a měli byste vypít zároveň i sklenici pitné vody. V dobré restauraci vám vodu ke kávě přinesou, v práci nebo doma si ji musíte načepovat sami. Proto je umístění automatu na vodu vedle kávovaru strategické a praktické.  

 

Předchozí článekČistý vzduch – to nejlepší pro Vaše zdraví
Další článekVybavte svou kancelář online