Art de Vivre znamená umění žít po francouzsku, pozvěte francouzskou vůni a chuť k Vám domů. Výborné francouzské produkty z pekařství PAUL si můžete nechat dovést až ke dveřím a vychutnat si chuť Francie u Vás na gauči či v zasedačce. 

Služba Wolt vám doveze veškerý sortiment, který PAUL nabízí na svém online shopu. Wolt je rychlý, kvalitní a jeho přístup k zákazníkovi je na špičkové úrovni. Můžete si objednat ke kávě dezert, plněný croissant či sladké pečivo. A pokud zrovna se Vám rozbil doma nebo v práci Váš kávovar, Wolt Vám přiveze i skvělé kafe, kapučino nebo čaj. 

Pro firmy si pekařství PAUL připravilo tzv. Prémiové občerstvení do prémiových kanceláří. Jsou to praktické boxy, ve kterých najdete plněné mini croissanty a menší verze oblíbených klasických, čočkových a ovocných salátů. 

Nový partnerem pekařství PAUL se stal e-shop Rohlík.cz.  Ke svému běžnému nákupu můžete přihodit lahodné máslové croissanty, chléb s křupavými ořechy, tradiční francouzské bagety a mnoho dalších výrobků. Pouze pro zákazníky Rohlíku vyrábí PAUL skvělý toastový chléb. Vše Vám bude nabídnuto za ceny stejné jako v kamenných prodejnách a dovezeno v exkluzivních obalech, které neodmyslitelně patří k tomuto francouzskému pekařství. 

V případě, že se budete chtít projít venku a vzít si něco dobrého sebou, tak některé pobočky jsou stále otevřeny. Jsou zde nastavena velmi přísná hygienická pravidla, samozřejmostí je volně dostupná desinfekce. Nemusíte se bát, že by Vám ruce „voněly“ typickou dezinfekcí. Pekařství PAUL vybralo parfémovanou dezinfekci, takže i toto Vám přinese jistý druh požitku.Pro více informací se podívejte na https://www.paul-cz.com/.