Muži často zapomínají na bundy a kabáty. Sladí většinou celý outfit, který ale poté zkazí nevhodnou bundou či mikinou. Přitom pánské bundy nabízí tolik možností výběru. Nejvíce je to vidět nejspíše v teplých měsících. Pánské jarní bundy se totiž nebojí jakýchkoliv barev či vzorů. Vyniknout můžete například také zajímavým střihem bundy. Fantazii se zde meze nekladou. I přesto ale nezapomeňte na jistou dávku elegance a formálnosti. Bunda sice může být veselejší, ale měla by se stále hodit na různé události a příležitosti.

Pánské bundy
Pánské bundy

Pánské jarní bundy plné vzorů

Pokud hledáte něco více formálního a konzervativního, jsou to nejspíše pánské zimní bundy. Velký důraz dejte na kvalitu provedení daného kousku oblečení, jelikož Vás musí zahřát v mrazivém počasí.  V obchodech je najdete především v neutrálních barvách, které jsou pro zimu jako stvořené. Proto působí velmi elegantně a dají se nosit i na společenské události. Stejný případ jsou také pánské podzimní bundy. Zde je možná ale větší rozsah barev, jelikož sám podzim je také barevný. Nečekejte ale výrazné a veselé odstíny, podzim se drží spíše hnědých či rudých barev.

Pánské bundy v provedení kůže

V posledních letech ale v ulicích převládají pánské kožené bundy. Univerzální kousek oblečení jako tento je totiž pro muže tím nejlepším řešením. Vzít si může tuto bundu skoro kamkoliv a kombinovat jí také není těžké. I přes jejich kožený materiál bundy působí elegantně, pokud jsou sladěny například s hezkým svetrem či košilí.

 

Předchozí článekNebojte se elegance a pánských kabátů!
Další článekVýhody dovolené v horách