Pokud rádi nosíte pánskou polokošili, určitě pod ni neoblékejte tílko nebo pánské tričko. Proč? Prostě proto. Nevypadá to dobře, nedělá se to. A k čemu pánské polo tričko nosit? Pánská polokošile je ideální k chinos kalhotám, ale i k riflovým kalhotám. V létě můžete pánské polo tričko klidně kombinovat i s riflovými kraťasy. Na co byste však určitě měli zapomenout, je kombinace pánské polokošile s volnými tepláky nebo plaveckými šortkami. Nezapomeňte, v pánské polokošili máte působit elegantně, ne komicky. A pokud se oblékáte do práce nebo školy, volte jednobarevné pánské polokošile. Přesně takové, které seženete na wowdoplnky.cz. I když je dnes na trhu mnoho vzorů a typů pánských polo triček, nezapomeňte, že pánská polokošile má působit více elegantně než ležérně.

Většina mužů preferuje v oblékání jednoduchost

Muži upřednostňují jednoduchost, kterou se snaží nacházet i v oblečení. Pokud ani vy nechcete investovat čas do svého oblékání, ale také byste rádi vypadali stylově, vsaďte na pánské polokošile a pánská trička bez potisku, o kterých jsme psali v předchozím odstavci. Originální pánský look opravdu není žádná věda. Tak jak se tedy obléci na každou příležitost?

Originální pánský look na každý den

Vytvořit jednoduchý, ale zároveň chic každodenní outfit se může zdát jednoduché, ale opak je pravdou. Pokud nechcete jít jen v obyčejných džínách, pánském tričku a pánské mikině, zaměřte se na tenisky. Zvolte takové, které budou něčím zajímavé a neobyčejné. Pokud ne tenisky, ozvláštnit můžete například pánské tričko tím, že bude celé vzorované (pánská trička s potiskem na wowdoplnky.cz). Například pánské tričko s maskáčovým vzorem nebo proužkované pánské tričko. Důležitá je vhodně zvolená pánská mikina. Klidně může jít o pánskou mikinu s kapucí. Fajn bude i pánská mikina na zip. Tak snad jste se dostatečně inspirovali a od nynějška své outfity budete kombinovat jednoduše, ale stylově.