Sedačka

V obývacím pokoji se často schází celá rodina nejen ke společnému sledování TV. Tato místnost si tedy zaslouží vybavit ji tak, aby sloužila k relaxaci, zábavě a dalším oblíbeným činnostem. Obývací pokoj by měl být útulný a pohodlný.

Obývací stěna

I do malé místnosti lze vybrat vhodná obývací stěna. Pro provzdušnění zvolte umístění polic na zdi, věci, které nevyužíváte delší dobu schovejte nebo rovnou vyhoďte. Místnost pak nebude vypadat jako skladiště. Do místnosti můžete vybrat rovněž vestavěnou skříň, vitrínu či zajímavě řešenou knihovnu. Máte-li rádi variabilní řešení, můžete využít sestavitelný sektorový nábytek, který si vyberete dle svých potřeb i cenových možností a další díly si můžete dokupovat dle uvážení. Mezi oblíbené materiály patří lamino pro svou snadnou údržbu a obrovský výběr dekorů a barevných kombinací.

Další možností je využívat nízké komody a spodní skříňky jež disponují dostatečným úložným prostorem a případným LED pod svícením, které je hitem několika posledních let. Vhodně zvoleným stojanem na květiny, regálem či policovou knihovnou můžete místnost rozdělit bez bourání.

ASTRA_pohovka_2-600x450

K sezení

Každou návštěvu bychom měli mít kde usadit nebo rovnou uložit, má-li v plánu setrvat u nás na návštěvě alespoň jednu noc. Vyberte proto vhodnou rozkládací sedačku, která bude dosti prostorná pro jednoho i dva lidi. Čas od času si jistě i členové rodiny rádi poleží u televize. Pro přidání místa a úložného prostoru nám nabídnou nejrůznější taburety, sedací vaky, papasany. Pokud máte dostatečně velkou místnost, můžete zvolit dvě pohovky. Díky úložnému prostoru jednoduše uklidíte peřiny i povlečení pro své hosty.

Prostor lze opticky zvětšit vhodně zvolenými barvami na stěnách i nábytku, komodami i kobercem. Pokud do pokoje umístíte nábytek na nožičkách či kolečkách, snadno se pod ním uklízí.