Moschino je italský výrobce dámského, pánského i dětského oblečení a parfémů. Značka byla vytvořena v r. 1983 Francem Moschinem. Narodil se v Milánu, odmalička si představoval, že bude malířem. Po setkání se samotným Versacem změnil své životní plány a zaměřil se na módu. Značka se proslavila díky inovativnímu, kreativnímu a barevnému oblečení. Návrhy jsou často až výstřední., Moschino kombinoval na první pohled se k sobě nehodící barvy a materiály. Známá je také díky kritice módního průmyslu, sociálně osvětovou kampaň na začátku 90. let. Po předčasné smrti F. Moschina se kreativní ředitelkou stala jeho bývalá asistentka Rosella Jardini, která se vyznačuje stejným smyslem pro kreativitu, extravaganci a nápaditost.

middle

Od roku 1999 se stala značka Moschino součástí módní skupiny Aeffe. V roce 2006 byla značka Moschino pověřena návrhem oblečení pro slavnostní zahájení zimních olympijských her v italském Turíně. Mimo jiné navrhovalo Moschino oblečení na turné zpěvačce Kylie Minogue.

Love Moschino

Moschino má své prodejny po celém světě. Od února 2009 můžete nakupovat oblečení také v online butiku, kde si lze zakoupit oblečení a doplňky z těchto kolekcí: Moschino, Moschino Uomo, Moschino CheapAndChic a Love Moschino Donna and Uomo. V žádné z kolekcí rozhodně nechybí červená barva. Ta podle návrhářů módního domu symbolizuje radost ze života a energii.

Společnost Moschino nabízí oblečení a doplňky pod značkami Moschino Couture, Moschino Jeans, Moschino Cheap and Chic, Nature Friendly Garment by Moschino, Friends Men Moschino, Moschino Funny, Love Moschino.

Moschino kvalita a styl

 V kolekci Love Moschino najdete originální a stylové kabelky. Vybírat můžete tašky přes rameno, do ruky i psaníčka. Jsou vyrobeny ze 100% polyuretanu, snadno se udržují. Aktuální i předchozí kolekce jsou nápadité, plné barev a vzorů. Kabelku Love Moschino jednoduše sladíte se svým oblečením i botami.

 

 

Předchozí článekPřečtěte si, jak pohodlně přežít dlouhé cestování – PiCaSo
Další článekObaly a kryty na mobil