Když se řekne virtuální a rozšířená realita, představí si mnoho z nás nasazovací brýle či helmy vytvářející kompletně digitalizovaný svět. A co třeba zařízení, které vám bude sloužit v každodenním životě, ať se budete chtít bavit nebo pracovat? Lenovo má jedno takové přesně pro vás.

Lenovo PHAB 2 Pro

PHAB 2 Pro je zařízení, které v běžném životě bez problémů nahradí smartphone nebo tablet. Díky svým výjimečným schopnostem a technologii Tango však zároveň nabídne zcela nové způsoby používání a koncept rozšířené reality, kterou můžete mít kdykoliv při sobě.

Díky vynikající výbavě poslouží PHAB 2 Pro všem uživatelům jako smartphone nebo tablet. 6,4palcový QHD IPS displej perfektně zobrazí všechny fotky, filmy nebo hry s přesným podáním barev. Ochranné sklo Gorilla Glass navíc displej ochrání před případnými škrábanci a oděrkami. Skvělý obraz doplní také prostorové audio Dolby Atmos. O bezproblémový chod celého zařízení se postará výkonný procesor, zatímco vysokokapacitní baterie s rychlým nabíjením zajistí celodenní výdrž phabletu. Samozřejmostí je také dostatek vnitřního prostoru pro uchování fotografií, hudby nebo oblíbených videí.

Lenovo PHAB 2 Pro

Opravdová paráda ale začne ve chvíli, kdy do každodenního života zapojíte technologii Tango. S touto vychytávkou od společnosti Google a sadou hardwarových a softwarových senzorů totiž dokáže PHAB 2 Pro zjistit, v jakém prostoru se nachází. Díky tomu může sloužit například jako indoor navigace. Uživatelé se tak již nikdy neztratí v obchodním centru, na úřadě nebo v kancelářském komplexu. Existují dokonce už i aplikace pro snadnější a zábavnější navigaci v prostorách slavných galerií a muzeí – stačí si předem vybrat exponáty, které chcete vidět a PHAB 2 Pro sám vyhledá tu nejlepší trasu k cíli.

PHAB 2 Pro

Stejně dobře poslouží PHAB 2 Pro jako pomocník při pořizování nové výbavy do bytu. Nábytek
z e-shopu phablet snadno umístí do obrazu reálného pokoje a vy snadno zjistíte, jestli se vyhlédnutý kousek do daného prostoru hodí rozměrově i barevně.

Samostatnou kapitolou jsou pak hry, při kterých mohou postavy z vašeho oblíbeného titulu ožít přímo vedle vás. Váš obývák se tak snadno změní ve virtuální hřiště nebo arénu s nepřátelskými mimozemšťany. Děti si zase oblíbí možnost chovat digitálního domácího mazlíčka, kterého si mohou vzít kdykoliv a kamkoliv.

Více informací najdete na www.lenovo.cz

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz