Vánoce a konec roku je obdobím, kdy odpočíváme, rekapitulujeme rok předchozí a plánujeme ten následující. V dnešní době pak čím dál více toužíme po času na odpočinek a po tom, co představuje známý pojem work-life balance. Uklidnění, svěžest a energii vám dodá nejen spánek, ale také péče o tělo a vhodná strava. A co více, i vůně zklidňují mysl. V novém roce se nechte hýčkat produkty z luxusní řady Wellness & Beauty, která je nyní k dispozici v prodejnách ROSSMANN. Pokud vás přepadne při relaxaci chuť na sladké, vychutnejte si zdravé dobroty z řad enerBIO a Genuss Plus.

Dopřejte očistu tělu i mysli

Produkty Wellness & Beauty udělají z vaší každodenní očisty těla nevšední zážitek. Díky relaxačním vůním wellness produktů si odpočinek dopřeje nejen vaše tělo, ale i mysl. Relaxujte s koupelovou solí s vůní levandule, zjemněte svou pokožku sprchovým gelem s kakaem a mandlovým olejem a hydratujte své ruce tekutým mýdlem s bambuckým máslem. Nakonec se odměňte zdravou, ale luxusní dobrotou ze speciálních řad enerBIO a Genuss Plus.

 

WELLNESS & BEAUTY KOUPELOVÁ SŮL LEVANDULE & OLIVA

Hýčkejte se koupelovou solí s levandulovým olejem, která harmonizuje tělo a vaše smysly. Po koupeli použijte olivový olej, který vám dodá pocit hedvábně jemné pokožky.

 

WELLNESS & BEAUTY TEKUTÉ MÝDLO BAMBUCKÉ MÁSLO & MANDLOVÝ OLEJ

Rozmazlujte své ruce mýdlem s bambuckým máslem, mandlovým olejem a ořechovou vůní. Díky svému složení myje ruce obzvlášť jemně, hydratuje je a zanechává dlouho vláčné a neodolatelně voňavé.

 

 

 

WELLNESS & BEAUTY SPRCHOVÝ GEL KAKAO & MANDLOVÝ OLEJ

Dopřejte svému tělu to nejlepší se sprchovým gelem z mandlového oleje s osvěžujícím výtažkem z kakaa. Sprchový gel s něžnou vůní myje obzvlášť jemně a zanechává na pokožce příjemný pocit.

 

 

Vyzrajte na mlsnou!

Honí vás mlsná? Dejte si zdravou, ale luxusní dobrotu ze speciálních řad enerBIO a Genuss Plus. Ochutnejte neodolatelnou švýcarskou čokoládu s vysokým obsahem kakaa, dejte si zdravou svačinku v podobě banánových chipsů nebo sušeného ovoce. Privátní značky ROSSMANN enerBIO a Genuss Plus vám nabízí zdravou alternativu k vašemu mlsání.

 

ČOKOLÁDA DAS EXQUISITE NOIR 78 %

Kousek pravé švýcarské čokolády, která se rozplývá na jazyku? S touto pochoutkou můžete mlsat bez výčitek! Čokoláda obsahuje 78 % kakaa, je tedy ideální volbou, pokud si hlídáte štíhlou linii.

 

 

 

ENERBIO SEZAMOVÁ TYČINKA S KOKOSEM

Dejte si enerBIO sezamovou tyčinku s kokosem, která je chutnou, ale zdravou variantou s osvědčenou recepturou.

 

 

GENUSS PLUS BANÁNOVÉ LUPÍNKY

Vyzkoušejte Genuss Plus banánové lupínky, které vám dodají energii a zaženou hlad.

Předchozí článekCestujete v zimě rádi, ale spíše než lyžování vás láká venkovní koupání a odpočinek? Pak právě pro vás máme zajímavý tip, kvůli kterému navíc nemusíte cestovat přes půl světa…
Další článekKdo by byl podle vás lepším prezidentem?