10 svíček na dortu při oslavě 10 let pekařství PAUL na českém trhu. Vůně čerstvého pečiva a tradiční vzhled si získali srdce Čechů a díky tomu se u nás tento rok otevře již 20 pobočka.

Mnoho lidí si spojuje toto pekařství především s makronkami a čerstvým pečivem, které katapultovali tuto společnost na vrchol cukrárenského a pekárenského žebříčku.
Přístup a vzhled zaměstnanců a celková kultura tohoto místa Vás zkrátka přenese do ulic Paříže a vy si s nějakou lahůdkou můžete vychutnat ten pocit klidu a pohody.
Vzhledem k tomu, že dodnes je v čele společnosti člen generace rodiny Holderů, není se čemu divit, že si pekařství drží svůj design. Při návštěvě jakékoli prodejny máte zkrátka kousek Francie na dlani.

Právě před 10 lety pronikl tento francouzský rodinný podnik do naší republiky a okamžitě si získal oblibu pro svoji originalitu a zároveň ctění klasického vzhledu francouzského pekařství.
První pobočka v pražském obchodním domě Flora, ujistila majitele v tom, že investice do otevření pobočky právě v České republice se vyplatila.  
Nyní, po této úspěšné dekádě se PAUL opět rozrůstá. To vše probíhá pod dohledem francouzské centrály, která si zakládá na tom, aby design poboček odpovídal tomu, jak pekařství PAUL znají lidé po celém světě.

Jednou z nových a velmi očekávaných poboček, je ta v obchodním domě DBK u stanice metra Budějovická. Díky své rozloze 200 m2 poskytuje návštěvníkům až 50 míst k sezení.
Investice do nové pobočky ovšem není vůbec malá. Více než 15 milionů korun bylo třeba k vybudování nové prodejny. Velký podíl na tom má právě tradiční vzhled, který doprovází nábytek a dekorace přímo z Francie, které putují do všech poboček na světě, kterých je kolem 1700.


Kromě výše zmíněné, již otevřené pobočky, se ovšem chystají ještě další 2.
Jedna bude v nově rekonstruovaném obchodním centru v pražských Letňanech.
Druhá se objeví na Hlavním nádraží, přičemž ponese název “PAUL express”, kde, jak již z názvu vyplývá, půjde o rychlejší obsloužení, k čemuž poslouží otevřená vitrína.

Ať už navštívíte jakoukoli prodejnu, máte jistotu, že si určitě vyberete a potěšíte své chuťové pohárky. Ať už klasickým pečivem, sladkou makronkou, nebo jen dobrou kávou.

Předchozí článekUnikátní hodinky pro Micka Jaggera
Další článekMatúš Chlpek slaví úspěch v soutěži BraunPrize 2018. Za design tenisek si odnesl stříbro