Vonné perličky Lenor Unstoppables dávají vašemu oblečení neodolatelnou svěžest bez ohledu na to, kde se právě nacházíte – na hřišti, na střídačce, nebo se jen chystáte fandit svému oblíbenému týmu před televizní obrazovkou. Díky oblečení plnému mimořádné svěžesti se cítíte připraveni na jakoukoli výzvu a jste vždy schopni dát ze sebe to nejlepší. Stejně jako fotbaloví mistři z FC Bayern Mnichov – klubu, jehož je nyní Lenor Unstoppables oficiálním partnerem.

Sport je důležitou součástí každodenního života nás všech – a to jak profesionálních sportovců, amatérů i fanoušků. Tento aktivní život však přichází s velkou výzvou – udržet sportovní oblečení svěží na dlouhou dobu.

Lenor Unstoppables – oficiální partner FC Bayern Mnichov –  řeší tento problém. Inovativní technologie perliček účinně pohlcuje pachy a uvolňuje intenzivní, příjemnou vůni, díky které bude vaše oblečení na dlouho plné svěžesti. Výrobek neobsahuje žádná změkčovadla, což je ideální pro praní sportovního oblečení a funkčních materiálů, které díky svým vlastnostem rychle absorbují pot a nepříjemný zápach.

Dlouhotrvající svěžest oblečení má vliv na naší psychickou pohodu. Stejně tak to vidí i Thomas Müller: „Není nic horšího než nepohodlí způsobené nepříjemným zápachem oblečení, které máme na sobě.“ David Alaba dodává: „Je důležité se dobře cítit. Pokud máte na sobě oblečení, které vám voní, tak začínáte den s dobrým pocitem.“ Snáze se tedy můžete soustředit na důležité úkoly. Toto je zvlášť důležité v neporazitelném fotbalovém klubu, jako je FC Bayern Mnichov. Fotbalista Robert Lewandowski říká: „V Bayernu musíte vždycky být plný energie, 100% připraven a velmi soustředěn.“ Hrát perfektně znamená být skvěle připraven v každém ohledu. Což platí i pro to, co máte na sobě.

Nyní můžete vyzkoušet nové, vylepšené složení Lenor Unstoppables s lehčími perličkami, které umožňuje mnohem jednodušší rozpouštění ve vodě a dává vašemu oblečení více vůně, než kdy předtím. V rámci jednoho praní tak můžete vašemu oblečení dodat ještě více svěžesti a intenzivnější vůni, než tomu bylo dříve.

Zvýrazňovač vůně Lenor Unstoppables se o vaše prádlo stará po svém.

  • Poskytuje ochranu před nepříjemnými pachy díky inovativní technologii, která dodá vašemu oblečení dlouhotrvající svěžest.
  • Vysoce účinný systém uvolnění příjemné vůně aktivuje svěžest ve stresových situacích – bez ohledu na to, jestli prožíváte zápas na střídačce nebo odvádíte ty nejlepší výkony v jakémkoliv jiném sportu.
  • Vonné perličky jsou skvělé pro sportovní a funkční oblečení, ve kterých syntetická vlákna snadno absorbují nepříjemné pachy.

Vonné perličky Lenor Unstoppables jsou k dispozici ve 4 osvěžujících variantách:

Unstoppables Fresh – kombinace minerálů, vůně vodních lilií a vysoké tóny květinově zelené dávají těmto vonným perličkám přímořský charakter.

Unstoppables Lavish – luxusní vůně inspirovaná parfémem plným noblesy, jemná kombinace červených růží a broskvových tónů.

Unstoppables Dreams – Sofistikovaná kombinace jasmínu a vanilky, uklidňující a uvolňující zároveň.

NOVINKA! Unstoppables Spring – svěží a čistá vůně fialky, konvalinky, květu pomerančovníku a růže v kombinaci s bohatými dřevitými tóny a čerstvými zelenými květinovými tóny. V obchodech k dostání od října 2018.

Doporučená maloobchodní cena vonných perliček Lenor Unstoppables je 199 Kč (210 g). Cena se může v jednotlivých obchodech lišit.

Předchozí článekJde vám o kvalitní značkové oblečení? Chtějte pánská trička Guess!
Další článekSingle ženy nemusí být nešťastné