Rychlé a výkonné počítače nebo notebooky, tiskárny, telefony, klimatizace. Když se zařizuje kancelář, právě na tuto výbavu se tradičně myslí ze všeho nejdříve. Kancelářské židle zůstávají trochu stranou pozornosti a to je chyba.

Při vybavování své kanceláře myslete na to, že na židlích zaměstnanci tráví bezmála osm hodin denně a tudíž nevhodné židle mají dopad nejen na jejich nižší produktivitu, ale především na jejich zdraví. Řeč je o křečových žilách, problémy se zády, nechvalně proslulém syndromu karpálního tunelu a podobně.

Ostatně, o správných parametrech židlí se hovoří i v nařízení vlády 361/2007 Sb., kde se stanovují podmínky ochrany zdraví při práci. Ve stručnosti je zde popsáno, že sedadlo musí být stabilní, snadno nastavitelné do výšky a musí disponovat nastavitelným sedákem i opěrkou zad.

Pohodlné sezení také zvyšuje subjektivní spokojenost zaměstnance. Na laciných židlích velmi brzo začne pociťovat negativní aspekty sedavé práce. Jeho každodenní úkoly se mu pak rychle zprotiví, zmizí veškerá motivace a za pár měsíců můžete za něj hledat náhradu…

Zkrátka, židle tvoří srdce kanceláří. A i přes vysoké nároky na tento nábytek neplatí, že nemůžete koupit kvalitní ergonomicky tvarované kancelářské židle levně. Na webových stránkách https://www.primazidle.cz/  oceníte široký výběr židlí a to jak do samotných kanceláří, tak i do konferenčních nebo meetingových místností. Sázíme nejen na vynikající konstrukční vlastnosti židlí, ale také na kvalitní materiály, moderní a elegantní vzhled a velký výběr barevných provedení.

Pamatujeme i na relaxační místnosti, jež jsou stále běžnější součástí moderních kancelářských budov. Zde je kladen nejvyšší důraz na komfort a i pro to nabízíme efektivní, designově atraktivní řešení.

 

 

 

Předchozí článekNa bezstarostný turistický víkend vás odveze Mercedes Benz B z autopůjčovny
Další článekClearomizéry a elektronické cigarety Joyetech