Pokud plánujete početí miminka a dlouhodobě bojujete s tím, že se vám nedaří otěhotnět, zkuste najít pomoc v čajích a vitaminech na podporu plodnosti. Zázračné bylinky, které jsou obsaženy v čajích a doplňcích stravy, jistě na vaší cestě za vytouženým miminkem oceníte.

děti

Čaje na podporu plodnosti

Pokud se vám dlouhodobě nedaří otěhotnět, svěřte se do rukou čajů, které obsahují blahodárné bylinky, které vám mohou pomoci za tolik vytouženým miminkem. Čaje na podporu plodnosti jsou mezi ženami, které spojují stejné problémy s početím velmi oblíbené. Například čaj plodnosti s kontryhelem vám může být na této misi velmi dobrým společníkem. Bylina s názvem kontryhel nejenže pomáhá ženám, které trpí různými gynekologickými potížemi, ale blahodárných účinků dosahuje i u žen, které bojují se svým tělem v období, kdy by se rády staly matkami. Tento čaj obsahuje kromě kontryhelu také například třezalku, která podporuje psychickou rovnováhu, což u dlouhodobých pokusů o početí velmi oceníte, jelikož se říká, že problém týkající se těhotenství vzniká vždy a pouze v hlavě žen. Činnost vašich vaječníků si zase vezme na starost kopřiva, která také lépe prokrvuje vnitřní orgány. Nechybí ani hluchavka, řebříček a měsíček, který upravuje vaši menstruaci. Pokud má problémy s plodností váš partner, i pro něj existuje celá škála bylinných čajů, které podpoří mužskou plodnost a potenci.

Hormon DHEA

Hormon DHEA je takzvaný přirozený spouštěč tvorby testosteronu a estrogenu. Má velmi pozitivní vliv na plodnost a zvyšuje tak šanci na úspěch. Zvýšená hladina DHEA se postará i o bezproblémové těhotenství a porod, což ocení zejména rodičky ve vyšším věku. U mladých mužů a žen do 30 roku věku se tento hormon produkuje a vylučuje v nadledvinách. Po 30 roce se ovšem jeho hladina výrazně snižuje a proto je třeba jí přirozeně doplňovat.

Vitaminy na podporu plodnosti

Na trhu naleznete i takzvané vitaminy na podporu plodnosti, které jsou takzvanými doplňky stravy, které přispívají ke zvýšení úspěšnosti otěhotnění. Tyto vitaminy obsahují antioxidanty, aminokyseliny, minerály a také různé bylinné extrakty, které vám usnadní cestu za tolik vytouženým miminkem.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

MetSo.cz

Předchozí článekHavarijní služba nonstop
Další článekLet balonem – vychutnejte si svět z ptačí perspektivy!