Pánské kabáty jsou u mužů docela běžné. Přesto se ale najdou takoví muži, pro které je kabát až příliš. Připadá jim například až moc elegantní na běžné nošení. Tak to ale vůbec není! Kabát můžete nosit opravdu kamkoliv a vždy vypadá dobře. Hodí se na významnější společenské události či na běžný den.

Pánské kabáty
Pánské kabáty

Takovou více ležérní formou jsou pánské jarní kabáty. Ležérní jsou především kvůli širokému výběru barev a vzorů. Můžete také zvolit nějaký zajímavý střih kabátu. Zkrátka na jaře se nemusíte držet neutrálních barev a klasiky, nebojte se vybrat nějaký zajímavý lehký kabátek.

Pánské podzimní kabáty také ještě nabízí několik barev. Odstíny se drží především v neutrálních barvách či v barvách podzimu. Důležité je, aby kabát vydržel například déšť či vítr a Vám v něm nebyla zima při nepříznivém podzimním počasí.

Pánské zimní kabáty by měly být opravdu kvalitní. Investujte proto do nějakého padnoucího a teplého kabátu, který Vás zahřeje. Převažuje zde především černá, šedá či hnědá barva. Žádné extrémy zde tedy nečekejte a raději vsaďte na klasiku. Kabát můžete v zimě oživit například výraznou šálou.

Pánské zimní kabáty součást každého muže

Pánské kabáty jsou stále více oblíbené a snad to tak také zůstane. Takže pokud si myslíte, že kabát není pro Vás, aspoň to zkuste. Nechte ho ležérně rozepnutý a uvidíte, jak skvěle to bude vypadat. Pro začátek zvolte raději neutrální barvy, které se hodí ke všemu a tak budete kabát i častěji nosit.

Předchozí článekPánské svetry té nejvyšší kvality!
Další článekPánské bundy jsou trendy!