Chcete potěšit své blízké nevšedním dárkem, který bude mít hlubší smysl? Pak jim pořiďte náramek z minerálů, který bude přesně onen hlubší smysl ukrývat. Zatímco někteří berou náramky z minerálních kamenů jenom za obyčejný módní doplněk, ti znalí vědí, že každý jednotlivý minerál určitým způsobem působí na lidský organismus a na lidské tělo jako takové. Zatímco některé přináší do těla energii, jiné ponechávají člověka v klidu. Některé odhání zlobu, jiné zase léčí řadu zdravotních neduhů. 

O náramcích z minerálů tak lze s klidným svědomím říct, že mluvíme o náramcích, co mají duši. Dělají nás krásnějšími a ochraňují nás od všeho zlého. Pokud se rozhodneme takovým milým dárkem potěšit své blízké, nabízí se otázka, jak danému člověku koupit přesně ten, který mu bude pomáhat a léčit ho?

Vybírejte podle znamená horoskopu

Co vám jednoznačně pomůže, tak je horoskop, respektive znamení horoskopu. Zjistěte, ve kterém se vaši blízcí narodili a podle toho vyberte náramek z minerálů, který mu pořídíte. Každý kámen se totiž hodí pro jiné znamení. 

Pomůže vám také to, že víte, co od kamene požadujete

Při výběru samotného kamenu vám také pomůže to, že víte, co od kamene potřebujete, respektive požadujete. Jestliže chcete dát kámen člověku, kterému se doslova lepí smůla na paty, pak mu pořiďte náramek z minerálu jménem avanturín. Přesně tento zelený minerál totiž přihání štěstí. Jestliže chcete člověku ulevit od věčného stresu, zloby a agresivity, pak mu darujte náramek z citrínu. 

Hlavně, ať se kameny nepůjčují

Při předávání daného náramku upozorněte obdarovaného na jednu věc, a sice na tu, že kameny se zásadně nepůjčují, respektive nepůjčují se tedy ani náramky tvořené minerálními kameny. Prostřednictvím kamenů se provokuje organismus k tomu, aby se léčil. Pokud budete kameny půjčovat, vdechnou do sebe starosti, před kterými vy jakožto majitel nepotřebujete uchránit, protože nejsou vlastně vaše.