Máte na tento víkend naplánovaný zajímavý výlet? Ne? Tak neztrácejte čas a prožijte něco opravdu dobrodružného. Vypravte se na letištní plochu a seznamte se s vrtulníkem Robinson R44. Vezme vás i s rodinou na vyhlídkový let. Už jste si někdy prohlídli zámek Konopiště z ptačí perspektivy?

Okružní let ve výšinách

Vrtulník byl dříve využíván jen jako prostředek pro rychlý transport. Až později se přihlásily ke slovu vyhlídkové lety. Let vrtulníkem je úžasný zážitek a výhled si budete užívat po celou dobu a každou minutou. To proto, že vrtulník se pohybuje v nízké výšce, odkud jsou dobře vidět i detaily na jednotlivých stavbách.

Blízké i vzdálenější okolí Prahy poskytuje vyhlídku na několik skvostů, ty byly pečlivě vybrány a sestaveny do okruhů letových tras. Adrenalinový let vrtulníkem je něco, na co nelze zapomenout.

Ohňostroj zážitků na delším letu

Ochutnat volnost létání a dopřát si adrenalin, který putuje vaším tělem můžete už na kratších letech. Ty trvají půl hodinu a představí vám blízké okolí Prahy. Jakmile se ale zabydlíte v kabině vrtulníku a opadnou pocity nervozity, budete se věnovat už jen nádhernému výhledu.

Hodinová trasa vás vezme třeba nad přehradu Slapy nebo k zámku Konopiště. Na začátku letu minete oblíbený cíl nedělních výletů, vodní nádrž Hostivař. Pak si budete moci prohlédnout, jak se Berounka potkává s Vltavou a jak zajímavě působí panorama televizního vysílače Cukrák nad vodní nádrží Vrané. Modravá a rozlehlá přehrada Slapy vás okouzlí hned po soutoku Sázavy a Vltavy. Přírodní krásy vystřídají pamětihodnosti, ukáže se vám zámek Konopiště a zámek Tvoršovice. Trojici zámků na trase uzavře Průhonický zámek.

Chtěli byste takové odpoledne prožít? Stačí si jen objednat letenku a vybrat si konkrétní vyhlídkovou trasu. Vrtulník Robinson R44 se těší, až vás bude moci vzít na vyjížďku, kterou jste dosud nezažili.